Wpis z mikrobloga

Przebijajac sie w wolnych chwilach przez gothicowe fora i tematy dotyczace modow coraz to bardziej uswiadamiam sobie jaka to wielka patologia a wiekszosc modderow/moderatorow forum to specjalne platki sniegu z #!$%@? w kosmos ego. Wzmianka o tym miala byc tylko dodatkiem do kolejnych wpisow ale rownie dobrze moglbym z tego zrobic osobna "serie". Naprawde, rozlam dziejow khorinis to tylko wierzcholek gory lodowej. Od razu zaznacze, ze serii wpisow na ten temat nie bedzie, bo musialbym w tym przypadku linczowac konkretne osoby na podstawie czystych dzialan na forach bez znajomosci "backgroundu" (i musialbym sie cofac nawet o X lat co jest debilne). Niemniej jednak to nie zmienia faktu, ze w wiekszosci polski i ruski modding (nie znam niemieckiej sceny) to patologia. Do pewnego stopnia odbiorcy modow to rowniez bezmozga patola przez ktora (przynajmniej wedlug mnie) powstaja #!$%@? mody gdzie #!$%@? jest wszystkiego (o tutaj #!$%@? cos ze skyrima, wiedzmina, lokacji z innych modow i bedzie git). Jak ja czytam posty w ktorych jest "returning bylby jeszcze lepszy gdyby dodali wiecej lokacji z dark sagi, wtedy bym zagral ponownie" to mnie szlak trafia.


#gothic #returning
  • 8
@Vezz: w mrocznych tajemnicach jest fajnie poprowadzony wątek pradawnych, jest też cała masa nowych questów i gildie których zabrakło w podstawce. Najlepszy mod jaki wyszedł do jedynki więc mylisz sie twierdząc, ze polskie mody są złe
@Vezz: Kurna, sam swego czasu byłem częścią community. Gdzieś tam dłubałem przy Czasie Zapłaty (podstawówka time xD), byłem przy pomyśle na Dzieje Khorinis i fakt, jak pamiętam to jest tam w ciul ludzi toksycznych, ale z drugiej strony to część chyba dorosła i jednak zaczęli mocno szanować lore.
Z drugiej strony trzeba być naprawdę fanatykiem, by to wszystko ogrywać i jeszcze mówić, że przeszło by się Returninga raz jeszcze xD.