Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj coś fajnego jeśli szukacie nowości na grilla, tajskie szaszłyki z wieprzowiny - dzięki @Mirkosoft za polecenie!

Przepis w komentarzu

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko!

Dzisiaj coś fajnego jeśli szukacie nowości na grilla,...

źródło: comment_1591767885OLlkVDiG6MDLJ3zyjxPL07.jpg

Pobierz
  • 10
@MojWlasciciel a nie muszą gnić w lodówce, mogą w szafce ;)
Niby faktycznie trochę tego trzeba, a do każdego przepisu używa się niewiele ale mając bazę czyli ww plus olej sezamowy i ocet ryżowy możesz ugotować praktycznie wszystko z azjatyckich klimatów. Kwestia tego jak bardzo i często ktoś lubi to gotować i jeść :)
@Pogostemon polecam :) ja do tego machnęłam sałatkę z ogórków też doprawioną po tajsku i sos z masła
@chixi po siedmiu latach nawet lodówka nie uratuje sosu sojowego. Dostał jakiejś infekcji bakteryjnej (zamknięty!) i musiałem go zutylizować, nie miałem czasu nawet próbki pobrać bo z butelki uciekał. A szkoda, bo mógł okazać się konkurencją dla covidu - fowodem na to że my też umiemy niszczyć ludzkość, nie tylko Chińczycy i Chińczycy.
@chixi

@MojWlasciciel o jaaa to faktycznie ciekawe co to się dało radę rozwinąć w takiej solance XD


A to akurat żadna sztuka. Przy masowej produkcji serów stabilizuje się solanki przy użyciu dwutlenku chloru albo perhydrolu, bo inaczej solanka jest prawie pewnym źródłem zakażenia xD
też się zdziwiłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie fajny pomysł na urlop - nastawić kilka probówek z sosem sojowym zaszczepionych syfem, który akurat gdzieś