Wpis z mikrobloga

@bolekkrystianek mam, używam. Jako „centrum” HomePod działa tak samo jak AppleTV. Włączasz i tyle. (Centrum - czyli dostęp do sterowania kiedy nie masz dostępu do swojego WiFi. Chyba że coś innego masz na myśli, to sprecyzuj). Sam się nawet przełącza między AppleTV a głośnikiem. Nawet nie wiem kiedy.
@Fafex: Polecasz w ogóle ten głośnik? Da się oglądać filmy z Apple TV (niweluje opóźnienia dźwięku)? Gadasz przez niego do Siri? Jak to się zachowuje wtedy? Jak powiesz "hej siri" to telefon ci się nie aktywuje równolegle? Czy może rozpoznawać głos "hej siri" od kilku osób?
@rybak17 Ok, ale to takie gdybanie na podstawie podzespołów. W praktyce nie widać różnicy. No chyba, że ktoś mierzy pół sekundy opóźnienia i ma to dla niego znaczenie. Dla mnie nie ma.

@nalej_mi_zupy Głośnik ogólnie polecam. Nie umywa się pewnie do dedykowanych zestawów wzmacniacz + kolumny ale z tą ceną i w tym rozmiarze polecam.

Filmy z Apple TV właśnie tak oglądam. Opóźnienie jest niwelowane tak samo jak przy normalnym AirPlay. Co
@Fafex: Opóźnienie ma znaczenie, z tego względu do oglądania filmów HomePod średni się nadaje. Technologia bluetooth ma duży wpływ jeżeli chodzi o zasięg. iPad z LTE daje awaryjne łącze na świat.
@rybak17 Albo mówimy o dwóch różnych rzeczach albo coś bredzisz od rzeczy. Przy odtwarzaniu filmów nie ma opóźnienia dźwięku. AirPlay to kompensuje i zawsze tak było. Nawet na długo przed HomePod’em.

Artykuł, który wcześniej przytoczyłeś mówi o „centrum akcesoriów”. Nie ma nic wspólnego z AirPlay. I opóźnienie w tym przypadku jest pomijalne.

A o co Ci chodzi z tym Bluetooth to nie mam pojęcia.
@Fafex: Chyba że homepoda puszczasz razem z kinem domowych, wtedy nie da się słuchać. Przynajmniej u mnie opóźnienie jest słyszalne i przeszkadza.

artykuł, który wcześniej przytoczyłeś mówi o „centrum akcesoriów”. Nie ma nic wspólnego z AirPlay. I opóźnienie w tym przypadku jest pomijalne.

A o co Ci chodzi z tym Bluetooth to nie mam pojęcia.

Hej, używa ktoś #homepod pod #homekit jako centrum sterowania?


Przeczytaj jeszcze raz główne pytania autora :)