Wpis z mikrobloga

Czy widzicie tą jakość która miała być? Ja widzę dwa programy które przekazują coś ciekawego, bezsprzecznie Magazyn lig egzotycznych jest najlepszy pod względem informacji oraz trudności przygotowania odcinka o #!$%@? afrykańskim na 1.5h i jeszcze znaleźć odpowiednich gości. Ale nie jest to format mejwenów tylko zaciągnięty z weszło wraz z autorem.Drugi to program o MMA może dlatego że słabo się na tym sporcie znam ale chociaż pokazują tam jakieś tabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Większość innowacji wprowadzona przez największych mejwenów dziennikarskich sportowych w Polsce,to bezsensowne gadające te same głowy pod różnymi nazwami programów.Mam nadzieje że chociaż program o lidze Hiszpańskiej będzie trzymać poziom o ile #pol nakieruje rozmowę na inne zespoły niż Real i Barcelona.Po rozpoczęciu pandemii mówili że będzie widać kto pływał bez majtek,coraz bardziej się przekonuje że z biegiem czasu #kanalsportowy będzie bez majtek.
#kanalsportowy
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@bolsonn: jeden fajny program był po meczu Atletico z Liverpoolem gdzie był Kowal Pol AI jakiś ekspert od taktyki i to pamiętamy, że naprawdę super wyszło i świetnie się tegp słuchało bo ten ekspert miał wiedzę, analizował dokładnie plan gry, wykonanie, po prostu rzeczowa analiza, Kowal też ciekawie uzupełniał. I tego się bardzo dobrze słuchało a nie pogawędki jak u Januszy przy piwie typu ten zagrał dobrze a ten źle i
bezsprzecznie Magazyn lig egzotycznych jest najlepszy pod względem informacji oraz trudności przygotowania odcinka


@bolsonn: problem polega na tym, że średnio obchodzą kogoś gównoligi kied yw kraju mamy taki okaz, że hoho
@bolsonn: Programy o boksie też bardzo spoko (te z Pinderą) nawet dla mnie jako dla laika.
Co do programu o Lidze hiszpańskiej to obczaj La Liga Loca (kiedyś był na przeglądzie sportowym). Skład praktycznie ten sam co teraz więc da Ci to jakiś pogląd. Mnie sie tego fajnie słuchało mimo że sam fanem ligii hiszpańskiej nie jestem.
@msichal: no chyba joo. Skoro stałym gościem ma być ekspert który jest ekspertem tylko dlatego że mieszka w Hiszpanii to liczę że idla Kowala znajdzie się miejsce.
Co do eksperta, kolejny raz kobieta nie ogarnia tematu: potrafi tylko cytować co hiszpańskie gazety mówią. Sypiiąc przy tym oczywiście banały - jakbym słuchał Szpaka.