Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #strategie #rts #settlers
W Settlers 6: Rise Of An Empire osadnicy mogą znaleźć sobie kobiety, które pomogą im przy produkcji dóbr, zwiększając wydajność danego warsztatu. No ale skąd te kobiety się biorą w naszym mieście? Otóż... gracz ma możliwość zorganizowania (płacąc złotem) festynu na rynku. Teraz zapnijcie pasy. ( ͡º ͜ʖ͡º) W tym momencie z magazynu wychodzi barwny korowód młodych, pięknych i powabnych niewiast. Tak, z magazynu. Kobiety trzyma się w magazynie. Na festyn przychodzą mężczyźni, a kobiety zaczynają przy nich tańczyć i się wdzięczyć. Gdy festyn dobiega końca, część mężczyzn wystarczająco zadowolonych z wybranek wraca z nimi do domu, by im sprzątały, nosiły rzeczy i spełniały zachcianki (tzw. potrzeby). Reszta kobiet, którym nie udało się zadowolić wybrednych mężczyzn, wraca do magazynu, by siedzieć w nim aż do kolejnego festynu.

Podsumowując: gracz kupuje settlersom niewolnice, które trzyma w magazynie.

Tak było, nie zmyślam.
#logikaniebieskichpaskow
Pobierz k.....a - #pcmasterrace #strategie #rts #settlers
W Settlers 6: Rise Of An Empire os...
źródło: comment_1591881827jrA3JnRWfnLzCmhp1lPD7e.jpg
  • 4
@To_ja_moze_pozamiatam: Ja każdą część dwójki lubię - Settlers 2 HE, Settlers 2 RTTR, oraz Settlers 2 Dziesięciolecie.

Settlers 2 "Gold Edition" albo "Veni,Vidi,Vici" z GOGa do nich należy wgrać właśnie moda RTTR.
Wtedy i można grać w Multiplayer.
rukh - @Tojamoze_pozamiatam: Ja każdą część dwójki lubię - Settlers 2 HE, Settlers 2 ...