Wpis z mikrobloga

Redaktor Naczelny Sławek był,jest i na zawsze pozostanie dla mnie autorytetem moralnym. Mam do Niego pełne zaufanie.Dzięki Niemu z dumą noszę pod odzieniem wierzchnim latex i czuję się spełniony jako człowiek i obywatel.W pełni popieram każdą jego decyzję,a także wspieram go w kontrolowaniu sytuacji w Uniwersum. Jego decyzje o cenzurze filmików oraz kontrola finansów postaci Uniwersum są podyktowane troską o najwyższą jakość materiałów przeznaczonych dla fanów. Każdy kto go krytykuje jest po prostu małym i zakompleksionym człowiekiem którego zżera zawiść.Dziękuję Ci za wszystko co dla nas robisz.Jesteś człowiekiem godnym i sprawiedliwym,a także niezwykle przystojnym.Wiem że zawsze wokół Ciebie kręci się wianuszek mężczyzn i wcale się temu nie dziwię. To właśnie z powodu ukrywania homoseksualizmu Mysza dostaje od czasu do czasu srogi #!$%@?.No trudno,tak bywa. Życzę Ci dużo siły,abyś nie przejmował się hejterami. Ściskam i całuję.Twój wierny lateks. #kononowicz #mexicano #suchodolski #lateks #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1591959348FMoAHP0lzZr0Xw1wV2KKaM.jpg
  • 2