Wpis z mikrobloga

@LordDarthVader za taką robotę to myślę, że około 3k, bo tutaj trzeba było wspawać całe poszycie błotnika tył, dopasować, przygotować, polakierować. Dużo pracy bardzo, o wiele łatwiej i taniej się robi elementy demontowalne. Ale to moja bemka. Mnie części plus lakier wyniósł łącznie 700zl + 80zl przeklejenie przyciemnianej szyby z drzwi do drzwi.
@Wolf1986 spoko, będzie porównanie przed i po. Pamiętam jak 2 lata temu byłeś ciekawy co do wiśniowej audi - "zobaczymy jak się lakier ułoży". Bardzo dobrze się ułożył ʕʔ

Tak mi się zdaję, albo to ty zwróciłeś uwagę na to, że tata maskę maluje w pionie na statywie i były propsy.
@Kudy: dzieki. na razie mam technologie w glowie i wolalbym sie uczyc na cudzych bledach. w przyszlym roku wpadnie pewnie jakis kompresorek i trzeba bedzie popracowac nad zdolnosciami manualnymi :P
@Kudy: kompresor i tak bym wystawil ze wzgledow bezpieczenstwa. ze zlewaniem woda to raz ze mam drewniany garaz a dwa to wolgotnosc tez znacznie przeszkadza. juz wole przygotowac przewiew (albo wstawic oczyszczacz powietrza xiaomi :D)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kudy: ło panie to na szybkosci widze :D ja właśnie kupilem e91. Byla lakierowana cala drugi raz kiedyś we francji ale i tak lece do pierwszego podkładu i na to baze juz albo golej blachy i na nowo jak fabryka podklad itp, dlatego juz miesiąc mi to schodzi całościowo :D