Wpis z mikrobloga

#toksycznamatka #relacje #rodzina #pomocy #niebieskiepaski #przegryw #zalesie #pdk

Mam 19 lat i za rok kończę technikum a matka nie pozwala mi grać na kompie xDDD. Zabiera mi mojego własnego laptopa, którego sobie kupiłem kiedy pracowałem za granicą xDDDDD. Wszystko po to, żebym nie grał w gry. Bo to zło wcielone. W tygodniu w ogóle nie ruszam gierek, jak już to piątek i sobota. Naprawdę dobrze się uczę, codziennie sprzątam chate, staram się robić wszystko o co mnie prosi. A jak chce chwile wolną dla siebie, żeby w coś pograć, to jest impreza na cały dom. Bo chłopaki nie grają w gry tylko czytają książki i się uczą, żeby pojść na dobre studia, znaleźć dobrą pracę i dzięki temu poznać przyszłą żonę.. takie coś słyszę non stop. Na nic zdały się rozmowy mojej siostry z nią. Tak samo nic nie mogła z tym zrobić moja ciotka. Matka uważa, że mogę robić wszystko, tylko nie grać i tyle. Bo ona tego nie lubi i to nie jest zajęcie dla MŁODEGO MĘŻCZYZNY XD
Mam wieeele zainteresowań, lubię czytać książki, jeździć na rolkach + gram w tenisa od 10 lat i spędzam naprawdę dużo czasu na korcie. Nie zrozumiem nigdy, dlaczego będąc pełnoletni nie mogę naprawdę nic. Matka ma mnie za swoją marionetke. Nawet zmusza mnie do ścięcia włosów bo uważa, że wyglądam w dłuższych okropnie.. Według mnie jest ładnie i wielu znanych muzyków rockowych ma takie :) Ale i tak ścinam, bo ona tak chce :) I potem płacze bo wyglądam w nich źle. Nie mogę zrobić sobie kolczyków w uszach bo to niszczenie ciała. Nie mogę zmieniać koloru włosów bo nie i tyle. Nie mogę wychodzic z domu po 18 bo pewnie wpadnę z jakąś ladacznicą i cały misterny plan w #!$%@? xD Dosłownie nic nie moge, żyje w klatce i będę tak żyć jeszcze rok. A i nie wspomne o tym, że mam się ubierać tak jak ona chce, a nie tak jak ja chce. Oczywiście, robię na odwrót, bo bez przesady, nie będę chodzil w ubraniach, w których się czuje jak klaun. Nie dostaje od niej żadnych pieniędzy, nawet o nie nie proszę. Ona mnie karmi i tyle. Ubrania, kosmetyki kupuje sobie sam za swoje a i tak potrafi mi to zabierać albo chować.. Np chowa mi bieliznę, która jej się nie podoba. Bo jej syn nie będzie takiej nosić, masz tu cottonworldy to noś. Kiedyś potrafiła zabierać mi telefon i czytać wiadomości. Non stop stalkuje mnie na instagramie czy facebooku (teraz ustawiłem wszystko na prywatne więc nic nie zobaczy). Potrafi siedzieć pod drzwiami mojego pokoju i podsłuchiwać moje rozmowy z kolegą. A kiedy z kimś gram i rozmawiam to wyzywa mnie od uzależnionych narkomanów, zjebów, debili, #!$%@?ów... rany, jest tyle tych słów, że to poezja. Kiedyś mnie ruszały, teraz mam to całkiem w dupie bo kto się przezywa ten się sam tak nazywa xD. Wybaczcie, że się żale na wypoku ale musiałem się tym podzielić.. Bo kiedy rozmawiam o tym ze znajomymi, to mówią, że na pewno nie jest tak źle jak mówię, bo dla nich moja mama jest cudowna, idealna, miła i w ogóle... A mnie traktuje jak śmiecia najgorszego, mimo, że nic jej nie zrobiłem. To ona zrobiła mi więcej przykrości.. Męczy mnie to cholernie
  • 13
@LajfIsBjutiful: Stary bo dajesz się traktować jak śmieć NIE DAJ ŚCIĄĆ SWOICH WŁOSÓW A JAK CI ZAKAZUJE WYJŚĆ TO W #!$%@? TO MIEJ I PO PROSTU WYJDŹ i najlepszy sposób bierz laptopa i idz gdzies do dalszej rodziny albo do dobrego kumpla STAWIAJ OPÓR JAK TYLKO MOŻESZ sam mam długie włosy i nigdy bym sobie na to nie pozwolił PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MA GODNOŚĆ HONOR I SWOJE PRZEKONANIA I BĘDZIE O NIE
@LajfIsBjutiful: Cottonworldy to Ty szanuj OPie. Zacznij grać w jej grę, np przełącz bezpieczniki prądu gdy będzie oglądała "Trudne Sprawy" czy inny syf który lubią grażyny. Spróbuj się jej postawić, chyba że odpowiada Ci rola popychadła w przyszłości. Jeśli inni zobaczą, że mogą Tobą pomiatać, to z pewnością wykorzystają okazję. Nawet własna matka nie ma wobec Ciebie skrupułów, randomy nie będą miały tym bardziej