Wpis z mikrobloga

@paruweczka: Zależy jaką kasetę miał na myśli. Koronka 34T w karbonowej szosie to dla mnie również nieporozumienie. To powinna być opcja. Wczoraj przejechałem 150 km (1300 m w górę) na kasecie 11-30 (52/36T) i mi wyszła średnia kadencja równe 90. Moim zdaniem idealne połączenie, nie chciałbym słynnej 11-11-11-...-25, ale większej też nie.
@krabat: Ogólnie to nie wiem w czym problem. Jak gość lubi siłowo i bez mlynkowania to niech sobie złoży taki napęd i po kłopocie. Ciekawe co to za as, że przełożenia używane przez zawodowców są dla niego za miękkie, może Sagan już polski opanowal i trolluje na YT, czepia się że rowery dla amatorów mają przełożenia jak dla amatorów.

Polecam te neoprenowe rękawiczki.
Ogólnie to nie wiem w czym problem (...) trolluje na YT, czepia się że rowery dla amatorów mają przełożenia jak dla amatorów.


@nie_mientki: No własnie chyba o to chodzi. Wszedł pan i władca szos z wybujałym ego i mocną nogą.Wyśmiewa tych słabszych.
Albo troll.
I się zesrali :D
@Adwokat_Boga: No nie wiem, mi tam trudno utrzymać kadencję przy takich odstępach między zębatkami. Od kiedy zmieniłem napęd to nie wyobrażam sobie nie mieć stopniowania co 1 ząbek gdzieś od 30 km/h. Czyli w moim przypadku od 17z w dół. Wcześniej wkurzała mnie redukcja 15->17 bo albo musiałem mocno zwiększać kadencję albo sporo obniżyć prędkość.

A tak swoją drogą te przepychanki nie mają sensu jeśli nie bierze się pod uwagę terenu