Wpis z mikrobloga

Widzieliscie to? 1230zl netto za merceredesa- w tym ubezpieczenie/przeglad/OC+AC yyy... przy 20 tyś przebiegu.
Jest tu jakiś haczyk?

https://www.arval.pl/small-business/offer-ltr/long-term-rental-of-mercedes/mercedes-a-klasa?field_duration_target_id=14906&field_mileage_target_id=14911&field_downpayment_target_id=15379

Wiadomo silinik 1,3 130km ale nadal ta cena.
W tej samej cenie mam teraz Golfa :)

#leasing #arval #wynajem #motoryzacja #samochody
cojaturobie - Widzieliscie to? 1230zl netto za merceredesa- w tym ubezpieczenie/przeg...

źródło: comment_1592240034JZ8UA4zKbuwEeMaXPGVVrC.jpg

Pobierz
  • 20
@kinasato:

Nie jest napisane jakie fele ale obstawiam 16'ki, ciekawe jak sie tym jezdzi w porownianiu do GOLFA czy LEONA w silniku 1,5 150km tez automat

Skrzynia biegów :automatyczna 7G-DCT
Klimatyzacja :automatyczna THERMATIC
Oparcie tylnej kanapy :składane
Siedzenia przednie :podgrzewane
Tempomat
Pakiet wyposażenia z linią Style
Pakiet integracyjny „smartphone”
Apple CarPlay i Android Auto
Linia Style
Pakiet komfortowych siedzeń
Manetki przy kierownicy
Antena GPS

Alarm antywłamaniowy :EDW
CPA :system zapobiegający kolizjom
@co_ja_tu_robie: @kinasato: ostatnio mercedes u mnie w miescie chcial mi wcisnac cla w amg pakiecie z 2,0 benzinem jego cena katalogowa to bylo 220k, za uwaga, 1130 netto miesiecznie xD w salonie u mnie w miescie zamowili na ekspo bo mieli taki wymog od dystrybutora i sie nie sprzedal to chcieli aby ktos go zabral bo trzeba bylo zamawiac nowego xD
@co_ja_tu_robie zarzutka, mają pewnie kilka takich sztuk a resztę klientów którzy się zgłoszą przesiadają na coś innego. To jest arval więc mają też duże wymogi co do klientów (duże przychody, min 2 lata działalności).
Pamiętaj też że przy zdawaniu auta mogą przyczepić się najmniejszych szczegółów i wtedy faktycznie liczyć jak za Mercedesa (odpryski lakieru, zużycie wnętrza które jest tragiczne w a klasie).
@OptiFinance: W Arvalu domyślnie nie ma wpłaty własnej. Można poprosić o kalkulację z wpłatą własną, ale to zawsze "życzenie". Nie wiem jak z opłatą administracyjną, ale na bank będzie znikoma przy cenie auta.
W Arvalu po prostu co jakiś czas trafiają się takie okazje. Jeśli akurat w tym czasie potrzebujesz auta, to można zrobić dobry deal. Oczywiście najczęściej są to specyfikacje bazowe lub bazowe + kilka podstawowych opcji. Nie należy sugerować