Wpis z mikrobloga

Korzystając z poluzowanych granic po #koronawirus pojechałem do Emiratów w interesach i na wakacje. To niewiarygodne jakie auta idzie tam dostać za grosze. Tą piękną m850i znalazłem w komisie, 25 kilometrów za Dubajem. Stała sobie bidulka w piasku do połowy felg. Samochód, a dokładnie lakier, mocno ucierpiał na skutek burzy i słonca. Wstępnie wymyta i odkurzona czeka właśnie na transport do Polski. Dałem za nią 10.000 euro. Liczę że po drobnych poprawkach wezmę za nią przynajmniej 400 tysięcy złotych. A jeśli nikt nie bedzie chciał kupić to sprezentuje babci, kiedyś mówiła mi że marzy aby przed śmiercią pojechać takim do kościoła.

#pokazauto #cebuladeals #motoryzacja #samochody #bmw #carboners #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1592403428rkNuWUjKe7om71xGcKv25n.jpg
  • 27
Korzystając z poluzowanych granic po #koronawirus pojechałem do Emiratów w interesach i na wakacje. To niewiarygodne jakie auta idzie tam dostać za grosze. Tą piękną m850i znalazłem w komisie, 25 kilometrów za Dubajem. Stała sobie bidulka w piasku do połowy felg. Samochód, a dokładnie lakier, mocno ucierpiał na skutek burzy i słonca. Wstępnie wymyta i odkurzona czeka właśnie na transport do Polski. Dałem za nią 10.000 euro. Liczę że po drobnych poprawkach