Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem już zmęczona tematami LGBT. O ile jestem bardzo wyluzowaną jednostką, tj. naprawdę nie interesuje mnie co robią inni (o ile nie ma w tym krzywdy wobec bezbronnej osoby czy stworzenia) i z każdym zbiję piątkę i piwa się napiję, to ciągłe awantury i tęcze atakujące mnie z każdej strony sprawiają, że zaczyna mnie to irytować i podświadomie nabieram negatywnego nastawienia to całej tej otoczki. Gdyby istniał jakiś sposób, żeby filtrować posty (np. na FB) byłoby super. A może jest coś takiego?

#pytanie #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb39982d35834c6b87f87b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie wkurzał koronawirus, już od samego początku zablokowałam tagi na Wykopie, nie słucham radia i nie oglądam tv. Na fb wyłączyłam wszelkie komunikaty, ludzi którzy wrzucali o tym posty przestałam obserwować. Temat przestał dla mnie istnieć. Ogólnie polecam na fb obserwowanie tylko tego co Cię rzeczywiście interesuje.
filtrować posty (np. na FB) byłoby super. A może jest coś takiego?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, jest coś takiego. Nie wchodzić na FB lub - najlepiej - usunąć tam konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie wkurzał koronawirus, już od samego początku zablokowałam tagi na Wykopie,


To samo u mnie. Poblokowałam, na FB od-obserwowałam ludzi, którzy namiętnie rozprawiali się w tematyce korona, social media mam więc oczyszczone i jakoś tak