Wpis z mikrobloga

@caalkiem_nowe03: Być może nie uwierzyłabym, gdyby nie spotkało mnie coś podobnego po przyjeździe do Anglii jak szukałam pokoju. Tylko w moim przypadku nie przez wiadomość, bo ja od razu chciałam zobaczyć warunki w domu. Zapaliła mi się czerwona lampka jak znalazłam się w dzielnicy super domów, a później jeszcze bardziej jak weszłam do środka. Facet mieszkał sam i na pewno miał dużo kasy, więc nie wiedziałam z jakiego powodu miałby wynajmować
@Rak-Pustelnik: Część tak, aczkolwiek zdarza się też, że po prostu w wynajmowanym mieszkaniu mieszkają już same kobiety i wolałyby do towarzystwa kolejną, przy której nie będą musiały się krępować, albo na przykład starsza pani chce podnająć pokój komuś, kogo się nie boi/kogo przez stereotypy postrzega jako bardziej porządnego.
@Rak-Pustelnik: W sumie to on do mnie powiedział że zaznaczył, że chce wynajmować kobiecie bo kobiety bardziej dbają o czystość w domu, no ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie wtedy jeszcze mi się lampka nie zapaliła bo myślałam że może tak jest (nigdy nie mieszkałam z innymi ludźmi)