Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tak sobie myślę, że czasami nie widzimy tego, że ktoś nas kocha. Od miesiąca jest u mnie tata. Zawsze był mega niedostępny i miałam wrażenie, że się mną nie interesuje. Odkąd pamiętam ogląda telewizję, widział chyba wszystkie filmy jakie istnieją i przeczytał wszystkie książki. Miałam zawsze żal, że się nami nie zajmował, nie pokazał świata, nie nauczył pływać itd. Tylko telewizor. Teraz oprócz telewizji ogląda też YouTube , Netflix i HBO go xD Dzisiaj zauważyłam, że włącza takie filmy, które potencjalnie mogą mi się podobać. Na YT jest to Kickster z autami, które mam i rozmawiamy na ten temat. Tłumaczy mi również różne techniczne rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) Pomógł mi również z remontami w domu i ogólnie jest taka zrozumiała cisza, którą on i ja rozumiem.

W sumie jest to wysryw, ale jestem gdzieś tam w środku szczęśliwa z tego względu i miałam potrzebę się wygadać.

Fajnie, że jest nocna i nie trzeba tagować ( ͡º ͜ʖ͡º)
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

• odpowiedzi (12)

Taka ciekawostka. Jedną z największych obniżek podatków w Polsce przeprowadził lewicowy Leszek Miller obniżając CIT z 27% na 19%. Dodatkowo wprowadził podatek liniowy dla przedsiębiorców z czego #programista15k korzystają do dziś uciekając od bandyckiego 32% pitu.

Oprócz tego obniżył akcyzę na alkohol o 30% co spowodowało zwiększenie wpływów do budżetu o 500 mln złotych rocznie.

#ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (16)