Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś w ogóle wytłumaczy jakie ma zyski Onet ze współpracy z Kanałem Sportowym?
Misja Futbol - format Onetu, ale:
- 5 minut wcześniej transmisja jest na Kanale Sportowym,
- dogrywka jest tylko na Kanale Sportowym,
- przez cały program gadanie tylko o łapkach, subach i dogrywce na Kanale Sportowym,
- transmisja na Kanale Sportowym,
- Onet może sobie robić artykuły o tym co powiedział Smok i Borek w Misji Futbol, ale przecież Kanał Sportowy chce robić własną platformę.
#kanalsportowy #misjafutbol
matixrr - Niech mi ktoś w ogóle wytłumaczy jakie ma zyski Onet ze współpracy z Kanałe...

źródło: comment_1592507788WDuFF7nw05p7rWpXpbH0Fc.jpg

Pobierz
  • 10
@tomekwykopuje: przecież to ludzie kojarzą z Kanałem Sportowym a nie z Onetem, tym bardziej jak będą chcieli obejrzeć Dogrywkę. Na Onecie była osobna transmisja np. Oktagonu i to oglądało chyba z 18 osób xD
@tomekwykopuje: no ale problem w tym, że w czasie transmisji tego programu jakby prowadzący nie zachęcają do odwiedzin Onetu, tylko za wszelką cenę chcą aby ludzie oglądali to tylko na Kanale Sportowym (jak np kwestia Dogrywki).
@tomekwykopuje: ale oglądasz na Onecie sobie Hejt Park i jest Dogrywka i nie możesz jej na Onecie obejrzeć tylko musisz wbijać na Kanał Sportowy i w tym momencie następuje pewien odpływ wg mnie z Onetu na rzecz Kanału Sportowego.
@matixrr: Dla mnie te wszystkie portale typu onet są neutralne bo nie użwyam żadnego, ale z powodu, że oglądam misję futbol już ze 3 lata to onet podświadomie, nieświadomie mi się dobrze kojarzy. Reklama.