Wpis z mikrobloga

#!$%@? wała a nie konferencja. Z tej godziny show jakieś 80% to było #!$%@? gadających głów o tym jak fanie z nami być i jak fajnie że mogą robić gry i teraz robią dla nas nową i jest fajnie bo mogę ją robić... Kogo to #!$%@? cokolwiek? Zamiast pokazać konkrety to pieprzą głupoty. Zapowiedź Fify to w ogóle pominąłem że była bo w połączonym materiale więcej było Maddena, Skate jak zapowiedzieli to nawet nie wiem co zapowiedzieli i gdyby nie napis który był za typkiem to bym nie zgadł o czym mowa, bo może ze 2 razy wymienili nazwę tytułu i nic więcej... Po kiego grzyba zapowiadać grę do której nawet teasera nie ma? Nie spodziewałem się niczego a i tak się zawiodłem, ha tfu
#ea
  • 5
@DzikiBomber: No i teraz możesz kolor skóry w simsach sobie na steamie ustawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tasde: To było takie gówno, że aż mi smutno. Wypromowanie Apexa i wrzucenie gier z naszego sklepu do innego sklepu. Oprócz tego trailery jakiś gier indie, które tak na prawdę nikogo nie interesują i całkowite olanie największych tytułów wydawcy. Dało się to gorzej zrobić?
@Samowski: Ta, i to jeszcze takie walenie w #!$%@? z tymi grami... Po jaki #!$%@? boży oni się chwalą że wrzucili gry na Steama, skoro kupienie ich gry na Steam oznacza zainstalowanie tego rakotwórczego Origina, który częściej ma problemy z działaniem niż państwo polskie?