Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antybuka: 99% gejow jest akceptowanych spolecznie i zyje normalnym zyciem, to lewicowi aktywisci powoduja cala niechec i wszystkie problemy. czy w przeszlosci geje spotkali sie z jakas nienawiscia? mi do glowy przychodzi jedynie II wojna i dzialania pewnego pana z wąsem (a raczej dwóch) co sie dzialo wczesniej? problemy z mniejszosciami zaczely sie w latach 80 kiedy w usa zaczeli domagac sie praw
@qluch: ej no dawaj, nie bój się, ja jestem serio ciekawy, po co zaogniać wewnątrzspołeczny konflikt, zmienić definicję rodziny, stworzyć szerszy ilościowo konstrukt społeczny niż rodzina.
(((Kto))) na tym zyska? Po co niszczyć pojęcie rodziny?

Miałem wrażenie, że homoseksualiści łączą się, uwaga, W PARY, trochę nijak się to ma do "sZeRoKi IlOśCiOWo KoMsTrUkT sPoŁeCzNy", czy mi się wydaje?

Tyle mądrych słów, ciekawe czy kryje się za nimi jakaś treść xD
@Antybuka gdyby tylko Ci przebrzydli geje nie działali politycznie na rzecz swoich praw o które walczy lewica i liberałowie to już dawno by mieli swoje prawa!!!!! Nie można ograniczać wolności hetero do bycia jedyną grupą z prawnie uznanymi związkami!!!!

#!$%@? o komunizmie nawet nie skomentuje. Pigułki wzięte?
@Majk_:
1. Nie przebrzydli geje, tylko normalni ludzie człowieku. (nawet jeśli to sarkazm, nie znam człowieka który tak mówi, więc proszę, miej trochę szacunku do normalnych ludzi (w co wliczamy też gejów) i nie wmawiaj im, że ktoś tak szczuje na nich).
2. Gdzie ja się odniosłem do jakiś związków?
3. Tak, moim zdaniem Lewica wykorzystuje normalnych ludzi ( zaznaczę ponownie w co wliczają sie naturalnie geje, lesbijki) do swoich celów
ej no dawaj, nie bój się, ja jestem serio ciekawy, po co zaogniać wewnątrzspołeczny konflikt


@Nieprzyjazny_Ziemniak: żeby zbijać na nim poparcie polityczne. Po co ci lewica jak masz związki partnerskie? Fundamentalnym zadaniem Lewicy jest nigdy nie dopuścić do powstania związków partnerskich przed całkowitym przejęciem władzy kraju. A i wtedy należy robić to niechętnie wskazując na jakichś reakcjonistów.

Co w tym trudnego do zrozumienia?
@qluch: nie no, zmieniasz śpiewkę
Przed chwilą było, że lewica chce zniszczyć pojęcie rodziny i stworzyć szerszy ilościowo twór niż rodzina. Ja pytam, co to komu da? Po co? Skąd w ogóle taki pomysł, to jakiś postulat lewicy o którym nie słyszałem?

Lewica ma jeszcze wiele innych problemów, których prawica się boi tknąć - globalne ocieplenie chociażby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A te mrzonki o związkach partnerskich
Przed chwilą było, że lewica chce zniszczyć pojęcie rodziny i stworzyć szerszy ilościowo twór niż rodzina. Ja pytam, co to komu da? Po co?


@Nieprzyjazny_Ziemniak: a co cię to interesuje? Przecież jeśli jesteś osobą o lewicowym światopoglądzie, to nie ma znaczenia dla ciebie co tak naprawdę prawak ma na myśli? A jak jesteś prawakiem to byś o takie rzeczy nie pytał. Proste.

Pytałeś co takiego ma Lewica z tego, że chce