•  

  Jako że ostatnio głośno o LGBT, polecam obejrzeć krótki zapis z II Marszu Równości oraz kontrmanifestacji do tego marszu, które miały miejsce 22 czerwca 2019 roku w Rzeszowie.

  https://youtu.be/AXZJozs95b4

  #lgbt #neuropa #lewica #prawica #konserwy #marszrownosci #rzeszow #narodowcy

  •  

   Widać tą "kulturę" na kontrmanifestacji...
   Przykre, że miłość innych osób może tak bardzo kogoś wkurzać. I Godek tam była, to się nie dziwię akurat

  •  

   @alt_nrg: nikogo nie wkurza milosc innych ludzi bo nikt po domach nie chodzi i nie sprawdza jak sie inni kochają, ludzi wkurza to ze ktos musi wychodzić na ulice i to manifestowac w taki a nie inny sposob. Jest to nikomu do niczego niepotrzebne. Brak takich manifestacji sprawi ze nie bedzie ci przykro.

  •  

   @rmk93: Gdyby nie było równych praw do zawarcia prawnego związku to ludzie by nie wychodzili na ulicę.
   Poza tym marsze równości to często jedyne okazje, gdzie takie osoby mogą się poczuć akceptowane. Jak wiele osób przecież przytulało tą kobietę, która oferowała przytulasy "od mamy"? Jak bardzo pokazuje to, że ludzie czują się niechciani i nieakceptowani? Ludzie nie robią tam nic złego, po prostu idą, cieszą się sobą. A pewna grupa ludzi z całej siły próbuje im zabrać szczęście i wmówić, że są zboczeńcami i że są nienormalni

   +: Ipsy
  •  

   @alt_nrg: z perspektywy natury jest to zboczenie i nienormalność poniewaz nie prowadzi do przedłużenia gatunku tylko do jego wymarcia. Gdyby homoseksualizm byl normalna koleja rzeczy to by nie bylo ludzi na ziemi. Gdyby hetero i homoseksualizm były powodowane przez wirusy to jak myślisz ktory z nich prowadzilby w perspektywie kilku pokoleń do znaczącego obnizenia populacji czyli innymi słowy wymierania?
   Zoofil, nekrofil lub pedofil tez moga czuc sie nieakceptowani i niechciani. Sa kraje w ktorych niektore z tych zaburzen sa legalne lub pracuje sie nad tym. Kiedys homoseksualizm byl tępiony i ścigano za to, teraz walczy sie o wieksze prawa i doczepia wymyslona ideologie lgbt. Kto bedzie walczyl o swoje prawa za 30 lat? Ludzie chcacy brac sluby ze zwierzetami i dziećmi jednocześnie?
   Gloryfikacja wynaturzen. To nie tolerancjaca już.

Gorące dyskusje ostatnie 12h