Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Nie wiem czy takimi sladami ida mysli opa, wiec odpowiem jak to u mnie wyglada.
Kwestie gospodarcze - to glownie wynik wyborow parlamentarnych i tego jaka koalicja dorwie sie do wladzy. Trzeba tez zauwazyc, ze przez ostatnie lata kto by nie rzadzil - zaczyna zabierac wiecej.

W wyborach prezydenckich wynosimy na najwyzsze stanowisko jedna osobe, ktorej glos bedzie przez cala kadencje najglosniejszy. W takiej perspektywie wcale sie nie dziwie, ze
@nivixi: bardzo dobrze napisane i mniej wiecej wpisujace sie w moj tryb rozumowania.Dzieki za odpowiedz. Tak tez sadzilem

@hpiotrekh - strasznie slabe jest takie upraszczanie, ze jesli czyjes priorytety sa inne niz Twoje, to od razu jest lewakiem/prawakiem/kucem/bialorycerzem czy czego tam dotyczy wpis na wykopie. Podejrzewam, że jakbysmy pogadali, to zgodzilbym sie z wiekszoscia twoich pogladow, a Ty zgodzilbys sie z moimi... I jezeli (jak zakladam) 10% by sie roznilo, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Minion: może by tak właśnie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ja wychodzę z założenia, że w pierwszej kolejności chciałbym dobrze zarabiać, nie być okradany i nie sponsorować żadnych socjalow. Wiec tu chyba konfederacja jest dla mnie najlepsza.
A z drugiej nie obchodzi mnie specjalnie czy za oknem widzę procesje Bożego Ciała, czy love parade o ile jedno czy drugie nie jest jakas karykatura swoich idei.

Dlatego