Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kyosti: A do takiego busa możesz wziąć całą szafę że sobą? Też masz na bank cenę za walizkę itp. Pozatym każdy ma lotnisko w odleglosci 2h od domu. No i z Monachium do degendorfu pojedzie pociągiem za to 7€ albo inna komunikacja publiczna. Serio jestem pełen podziwu I zdumienia że te busy osobowe dzialaja I mają się całkiem nieźle
@PanG: Do busa spokojnie mozesz zabrac dwie ogromne walizy i jeszcze jakis duzy plecak do srodka. A ile kosztuje doplata w samolocie za np 60kg bagazu? Powiedz mi czy nie wygodniej jest wsiadac pod domem w busa i dojechac pod dom tym busem czy jechac na lotnisko z tymi tobołami potem samolot (czas odpraw) potem znowu lecisz z walizami na ten pociag i z pociagu taksa albo lecisz z buta z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kyosti: czy nie wygodniej jest siedzieć 20h w busie czy 2h w samolocie? No nie wiem, trudne pytanie. O jakiej odprawie mówisz? O przyłożeniu telefonu z qr code do skanera? Te 60kg bagażu wsadzasz do busa za Bóg zapłać? I inne 7 pasażerów też po 60kg wsadzaja?
@PanG: No tak sie niestety sklada ze bylem kiedys takim kierowcą i tak 60kg bylo w cenie, a nawet i wiecej lub np jakies rowery itp. 20 godzin to chyba chlopaki latali do Holandii ja np z kato do degendorfu potrzebowalem okolo 7-8 godzin wiec to jakos nie tragedia. Kosz to 40 euro.