Wpis z mikrobloga

@tom_marcin: Mnie wczoraj podkreślam młoda kierowniczka #!$%@?ła ze sklepu w biedronce, bo maseczki nie miałem, ale wiesz młoda to chciała się popisać kierowniczym stanowiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem do Dino i nikt nie zwrócił uwagi, że nie miałem maski. Razem ze mną jej nie mieli jakaś młoda para i kilka innych osób
@ZPoetaZ: a ciekawe jak wygląda sytuacja w fabrykach? Na liniach montażowych itp? Trzeba mieć tam maseczki? Nawet jak były największe obostrzenia ws maseczek to w miejscu pracy nie było obowiązku zasłaniania ust. Tak więc w wielkiej hali produkcyjnej luzik zaś na spotkaniu 50 osob skandal
@tom_marcin: Ludziom chyba już te maseczki zablokowały dostęp tlenu do mózgu i wariują. Jeszcze ta kierowniczka "Nie chce przez pana płacić kary" #!$%@? to nie sklep by płacił tylko ja jak już xD ale wiadomo, że to tępe było i nie było sensu wykłócać się, ale za wygonienie klienta to ja powinni zdegradować z tego stanowiska, bo widać jeszcze za młoda jest i nie nadaje się na stanowisko zarządzania pracownikami XDDDDDDDDD
@tom_marcin: U mnie na produkcji owszem dostajemy od początku pandemii i maseczki i przyłbice ale na całą firmę używają tego może ze dwie osoby. Mamy także kilka stanowisk z płynem do dezynfekcji oraz płyny przy każdej maszynie. Gdy pracujesz przy maszynie, w syfie i podwyższonych temperaturach, używasz narzędzi pomiarowych, taplasz się w smarach i olejach i dotykasz rzeczy które dotykały setki osób, a w chłodziwie cholera wie co po kim pływa
@zaorany: ale to oczywiste że się nie da w takich warunkach zachowania reżimu sanitarnego równego z salą operacyjną. I bardzo dobrze że firma działa i pracujesz.
Eksperci telewizyjni, dziennikarze wszystko obracają w absurd że w każdym miejscu będzie zachowany złudny reżim sanitarny (dozownik ze spirytusem). To są działania złudne, nic nie wnoszące w sprawę.
Osoby które wyrywają sobie włosy że odbywają się wesela niech się zastanowią czy chcieliby zamknąć takie zakłady
@NaebanyMistrzu: Okolice Rybnika. Biedronka w Jankowicach dokładnie. Młoda kierowniczka dopiero co dostała awans więc rozumiesz chce się popisać, że jest "nad" pracownikami i że potrafi zarządzać innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie wdałem się w dyskusje z nią, bo uznałem, że nie zniżę się do jej poziomu, bo raz, że rząd poluzował nieco obostrzenia dotyczące maseczek, iż tylko w sklepach i komunikacji miejskiej obowiązuje, ale i