Wpis z mikrobloga

@heater: Każda "okolica" jest inna, ograniczanie się do swojego mikro świata nie ma przełożenia na szerszą skalę, to jest jak z powiedzeniem "jeden rabin powie tak, drugi nie". Nic nie usprawiedliwia takich aktów wandalizmu, a to "#!$%@?%$nie" to zwykła frustracja właśnie takich jak wcześniej wspomniałem "fanatyków" politycznych i ciamajd umysłowych.
@Kresowiec: jasne, ze masz racje, ale chocby wykop pokazuje jak bardzo narod jest spolaryzowany, komorowski byl nielubioany, ale nie az tak, subiektywnie oceniajac, duda jest nienawidzony. Wg mnie jest w tym jednak jakis cel, tzn ktos moze tym osiagnac jakis cel, moze jak zatwardzialy elektorat zobaczy, ze otoczenie jest tak anty, ze niszcz agitacje, to moze przyjdzie im jakas chwila refleksji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@heater: Każdy ma wady, mniejsze lub większe, a politycy zwłaszcza, od początku Dudy nie uważałem za wybitnego, tak go kreują media i niektórzy celebryci, jak się tylko na to patrzy to faktycznie Duda wygląda na drugiego Mościckiego, ale jeśli zachowa się zdrowy rozsądek to jest co najwyżej przeciętny a co gorsza jego oponenci będą jeszcze gorsi, nawet taki Bosak, czy Trzaskowski, których wielbi wielu jako wybawicieli, będą jeden czy drugi gwoździem
@heater: błędnie to interpretujesz. Nie istnieje żadne ludowe #!$%@? na rządy PIS. Na żadne inne też nie istniało. To co obserwujesz to paniczna nienawiść bardzo konkretnej grupy ludzi, którym ten PIS rozp.lił lub może rozp.lić interesy i układy. Podobną histeryczną aktywność pamiętam z czasów rządu Olszewskiego. Wtedy było nawet bardziej widowiskowo bo oprócz zdzierania własnymi pazurami (dosłownie!) rozklejonej co krok listy SBckich parobków, rozklejali jeszcze własne odezwy do obywateli. Tak że
@Kresowiec: juz nieprzesadzalbym z pisaniem o konkurencji jako gwozdziu do trumny, wiadomo ze konkurecnja jest slaba, ale kazda inna jest lepsza od dudy i utrzymania hegemoni pisu
@EPDM: nie wiem o jakich interesach piszesz, ale ja piszac o nienawisci dudy mialem tak na mysli tak naprawde nienawisc do pisu, bo:
@Kresowiec: @EPDM: obiektywnie patrzac, to samym rozwaleniem trojpodzialu wladzy pis zrobil wiecej zlego niz ktorakolwiek inna partia w