Wpis z mikrobloga

Ten gimbo-język z nie istniejącymi skrótami jest tak bardzo powszechny dla tych wszystkich dzid, że nawet jak wspominam to nieistniejącego słowo to nie ogarniają, że o nie chodzi i tłumaczą coś innego. Masakra...

Tak, mam uczulenie na używanie nieistniejacych skrótów. Te blazny nawet skróty takie jak "wg" (według) PRZEMIANOWALI sobie na: wg = w ogóle.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #jezykpolski
Bunch - Ten gimbo-język z nie istniejącymi skrótami jest tak bardzo powszechny dla ty...

źródło: comment_1592780255qKwKzD52NLzgBcxHYrRTqn.jpg

Pobierz
  • 113
@Bunch: Sprułeś się do niej jak gówno, tylko problem w tym, że ona żyje w przekonaniu, że nie wiesz czym jest lart, a nie twoja #!$%@? do nwm A o czym traktuje mój wpis? Właśnie o tym. A jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że potem wyjaśniłem o co chodzi pisząc, że tak bardzo pochłaniają ją słowa gimbusiar że nawet nie skumala o jaki wyraz mi chodzi @koshnei
Po prostu nie jestem głupim ignorantem


@Bunch: O to chodzi, że właśnie jesteś ignorantem w kontekście młodzieżowego slangu xD Spinasz się jakby od tych paru literek zależało twoje życie. BTW geniuszu kiedyś wszystkie skróty nie istniały, bo ktoś musiał je wymyślić i zacząć ich używać tak długo aż stały się powszechne i dziś są normą. Świat nie stoi w miejscu, język się rozwija.