Wpis z mikrobloga

Ama z Krzysztofem Bosakiem: zaczyna się.
Neuropek: "Z czego Pan chce sfinansować obietnice z pańskiej "Piątki gospodarczej", aby zrównoważyć budżet (dokładnie chodzi o punkt 2.,3. i 4.)?"
Bosak: "o to to już się będzie martwił przyszły minister finansów"
Prawaki: pic rel
I jak tu poruszać tematy gospodarcze, skoro nie powinno się ich zadawać kandydatowi na prezydenta?
#4konserwy #neuropa #polityka #gospodarka #ama #prezydenckieama2020
kasztanowcowiaczek - Ama z Krzysztofem Bosakiem: zaczyna się.
Neuropek: "Z czego Pan...

źródło: comment_1592802269FFdDU3OjRnwne01c4B8sHs.jpg

Pobierz
  • 54
@kasztanowcowiaczek: Śmieszy mnie to "PROSZĘ NIE ZADAWAĆ PYTAŃ O SYTUACJE OSÓB LGBT BO TO NIEWAŻNY TEMAT" - skoro sporo ludzi zadało pytania związane z sytuacją osób lgbt w Polsce, to jednak jest ważny temat.

A na pytanie "Z czego sfinansujemy najdroższy program wyborczy w historii III RP redukujący budżet Polski do poziomu wydatków na wojskowość i 500+?" odpowiedź jest na poziomie "To się jakoś zateguje..."
@johny-kalesonny:

"PROSZĘ NIE ZADAWAĆ PYTAŃ O SYTUACJE OSÓB LGBT BO TO NIEWAŻNY TEMAT"

To jest głupi argument. Gdyby nie był ważny, to, tak jak napisałeś, nie byłby poruszany. Swoją drogą - niektórzy lubią srać komentarzami, że gdyby nie parady, to geje mieliby już dawno równe prawa. Ciekawi mnie tylko, kto by na nich zwrócił uwagę, gdyby do tej pory ci geje się nie ujawniali, bo "co to się tak obnosić będą".
@johny-kalesonny: @kasztanowcowiaczek: Parę tygodni temu był na wykopie film jak jakiś PiSowiec dostał pytanie od dziennikarza, odpowiedział totalnie z dupy, jąkając się, a sam film był zatytuowany " MASAKRUJE DZIENNIKARZA!!!!!!!!!!"

Mniej więcej tak widzę reakcje kuców na to AMA - Bosak #!$%@? jakieś głupoty od czapy, albo grzebie po profilach pytających, a kuce chórem "ooooo, zaorał!!!!!!" XD

Jak Konfederacja mnie ani ziębi, ani grzeje, tak moim zdaniem tym AMA mogą
@kasztanowcowiaczek: nie mamy w polsce opcji wolnosciowej gospodarczo i jednocześnie wolnosciowej swiatopogladowo. Wybieramy priorytety, a priorytetem jest zmniejszenie zlodziejsko wysokich podatkow które nie pozwalają ludziom żyć i się bogacić. Wiesz czemu jest taka nienawisc do "promowanej na zachodzie lgbt"? Z ogólnej zazdrosci do zachodu, biedy, ignorancji i brakach w edukacji. Zamordyzm wynika z biedy więc priorytetem jest wybrać opcje liberalną gospodarczo, o prawa obywatelskie można zawalczyć w nastepnej kadencji.
@zjadlbym_kebaba: nie ma obecnie takiej partii wśród startujacych, a kiedy była to była złożona z ludzi zwiazanych z dawnym PO i miała taki sam program jak PO, kiedy wygrywali wybory. To byl oczywisty rebranding, zamiast nowej partii co zreszta utworzenie KO zweryfikowalo. Jednak ludzie interesujący sie polityką dłużej niz 5 lat wiedzą że PO nigdy nie spelnilo liberalnych obietnic i szanse ze zrobiłaby to nowoczesna byly zerowe. Nie ma w polsce
@TurboDynamo: w 5 lat w panstwie UE nie da sie wprowadzić totalitaryzmu, myślisz że jakby sie dało to PiS już by tego nie zrobił? Możliwe że w czasie da sie go stopniowo wprowadzić i nikt nas nie obroni ale 5 lat to za mało by całkowicie zniszczyć demokracje ale wystarczajaco by pokazać skłonności zbyt totalitarne.

Takie moje, może zbyt naiwne zdanie :)
I jak tu poruszać tematy gospodarcze, skoro nie powinno się ich zadawać kandydatowi na prezydenta?


@kasztanowcowiaczek: ja przez caly weekend probowalem sie dowiedzieć skąd będą pieniadze w skrócie
- likwidacja 500+
- likwidacja 13stej emerytury
- likwidacja NFZ
- likwidacja niepotrzebnych instytucji publicznych

i jak mówie że to populizm to minusy