Wpis z mikrobloga

Mirek @koroluk jak Ty mnie wczoraj rozczarowałes... Tak sobie myślałem przed AMA z Krzysiem "ciekawe czy taki koroluk weźmie udział i pojedzie z gościem". No i patrzę jest! Awatar z tęczowym korwinem nad postem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytam.

I no kurna nie wierzę... Taki zaprawiony w wykopowych bojach weteran orania prawaczkow. Internetowy intelektualista jadący z prymitywami staje przed szansą bezpośredniej konfrontacji z Bosakiem. I stać go na jedno niewygodne, celne i konkretne pytanie (o ujawnione rozmowy na temat walk frakcyjnych) a potem wyjeżdża z przykładem z dupy na temat pedofilsko-kazirodczej relacji sąsiadów. No kurna serio? SERIO? I jeszcze jesteś w oburzony że Krzysio śmiał nie odpowiedziec i zamiast tego wrzucił cytat Twojej wypowiedzi sprzed tygodnia? No błagam. Mogles zbudować trudne dla niego pytanie na temat aborcji i ogólnie rozumianego prawa do życia, wyciągnąć to co osoby o przeciwnych do bosakowyc poglądach tak w nim mierzi lub wręcz śmieszy. To dowaliles skrajnie przejaskrawiony przykład z dupy. To był poziom Korwina i jego podatków za Hitlera i paroweczek na straganie. To co byłoby spoko w rozmowie mirkow anonem nie jest spoko w AMA z kandydatem na prezydenta (jeśli oczekujesz że w jakikolwiek sposób się ustosunkuje do pytania) A na koniec jeszcze Ci dupa pekla, że cham śmiał nie odpowiedziec i jeszcze przeglądać Twoje konto. No jak on mogl Ci profil oglądać??? (mam nadzieje że nikt nie wierzy że Krzyś to robil osobiście i nie asystował mu nikt w trakcie).

Miales okazję poorac Bosaka, ucieleśnienie postaw, które tak wyśmiewasz. Ucieszyć moje (i wielu innych) oko. Ale żeś sam to s****l. Zawiodłem się panie @koroluk oj zawiodlem. Nie o taki wykop nic nie robiłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bosak #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 19
@Newsio: Chyba nie przeczytałeś wszystkich postów z odpowiednią uwagą. Moim zdaniem zgasił tego dzbana jak trzeba. Uwypuklił wszelkie idiotyzmy, a ten w zamian uciekał od odpowiedzi i kłamał. Wielki szacun dla niego, że tak to rozegrał.
@Zuldzin: Przeczytalem bardzo dokładnie i uwazam, że mógł to zróbic znacznie znacznie lepiej, gaszenia niestety tam bardzo niewiele. Historia o ciazy sąsiadów była mega słaba, a bulwers o przeglądanie jego profilu jeszcze słabszy.
Przeczytalem bardzo dokładnie i uwazam, że mógł to zróbic znacznie znacznie lepiej, gaszenia niestety tam bardzo niewiele. Historia o ciazy sąsiadów była mega słaba, a bulwers o przeglądanie jego profilu jeszcze słabszy.


@Newsio: W sumie nie będę się wykłócał, bo to nie ma sensu. Może i masz racje ja i tak zostanę przy swoim :-)
@Newsio: Krzysiek dostał ode mnie dwa konkretne pytania i jedno śmieszkowe, na którym skupiła się cała uwaga. Jeśli interesowało cię jego podejście do aborcji, to było zadać poważne pytanie samemu, a nie teraz smęcić, że ktoś cię nieudolnie wyręczył.

przykładem z dupy na temat pedofilsko-kazirodczej relacji sąsiadów


Takie przypadki się zdarzają.

A na koniec jeszcze Ci dupa pekla, że cham śmiał nie odpowiedziec i jeszcze przeglądać Twoje konto. No jak on
@koroluk:

Jeśli interesowało cię jego podejście do aborcji, to było zadać poważne pytanie samemu, a nie teraz smęcić, że ktoś cię nieudolnie wyręczył.


Jego podejście do aborcji jest doskonale znane mnie, Tobie oraz 9/10 wykopowiczom. Zadawano mu o to poważne pytania pierdyliard razy. Tu jak doskonale wiemy, chodziło o show, które wyeksponuje to co w jego poglądach i postawie może być najbardziej rażące. Podobnie jak to było w zapytaniach o walki
@JerzyKulej: nie słuchałem jego filmików więc się nje wypowiem, a po glosie też nie ma co oceniać człowieka, bo sobie go nie wybierał ;)

Natomiast zauwazylem bardzo mocny spadek od momentu kiedy pokonal depresje i zaczal chodzic na silownie. Testosteron wzrosl, IQ spadlo ;)
@Metyloamina: Chyba mało uważnie czytałeś to co napisałem. Bardzo wyraźnie wskazalem, że to koroluk jest znany na wykopie z inteligentnego grillowania oponentów i spodziewałem się, że w AMA z Bosakiem da popis. I jako śledzący stronę Mirek bylem rozczarowany bo jazdy po Bosaku było mało i w dodatku zamiast o nim to pamiętać się będzie o opisie kazirodczo-pedofilskiej rodziny sąsiada.
@Metyloamina: Nie udzielam mu rad tylko odnoszę się głównie do burzy jako rozpętała się wokół specyficznie formułowanego pytania o aborcję oraz stwierdzam, że w moim osobistym odczuciu wypadł słabo i spodziewałem się o wiele lepszego jechania z Bosakiem. Głuptaskiem zaś nazwałem go w rewanżu za identyczne określenie jakiego użył w swoim komentarzu pod moim adresem. Ty się chyba zagalopowałeś i nie czytasz tego co obaj napisaliśmy.
@koroluk: To w takim razie też się chętnie dowiem coś więcej na temat tego wpisu na instagramie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tej pory Bosak bardzo wyraźnie mówił o zakazie aborcji nie używając jednak sformułowań "pełny zakaz aborcji" tylko raczej "każde życie zasługuje na ochronę". Myślę, że celowo zostawia sobie taką słowną "furtkę". Zresztą całkiem niedawno nawijał o zakazie aborcji z mównicy sejmowej

https://www.youtube.com/watch?v=VF34qlfzoG8

Chciałem też, by