Wpis z mikrobloga

@Fistashio: w Kielcach chyba nie ma nikogo kto się tym stylem zajmuje na serio. Weź se poszukaj w Warszawie albo Krakowie czy chociażby Katowicach kogoś kto siedzi w tym stylu to te szczegóły będziesz miał perfekt zrobione. Co drugi artysta w Kielcach powie Ci, że zrobi bez problemu ale sam już nie zaufam nikomu kto nie zajmuje się tylko tym stylem w którym sam lubię dziarki bo właśnie przez to mam
@basia15: Dzięki za radę ( )
Tak się też właśnie zastanawiałem nad wyjazdami do jakiejś Warszawy albo Krakowa za dziarą właśnie.
Niby dodatkowy koszt ale nie zamierzam na tym oszczędzać tym bardziej że tatuaż duży i dosyć skomplikowany.
@basia15: Irezumi to jest mistrzostwo świata <3 I najprawdopodobniej właśnie w tym kierunku pójdę.
Trad też bardzo legit! Podoba mi się to że te dziary niby nie są przekolorowane a mimo wszystko te kolory są takie nasycone :3

Sam waham się czy lecieć z kolorami na bogato czy może jednak wybrać coś stonowanego. Coś co będzie bardziej w odcieniach skóry ale też bez przesady bo jednak musi się wyróżniać i być
@Fistashio: Ja bym #!$%@?ł kolory bez wahania - karpie, smoki czy psy albo ptaki można tak pięknie ubarwić, że będziesz mieć naprawdę przeciekawe obrazy na skórze ale to tylko moje zdanie, sam zdecyduj. Artystów z Polski szukaj na Instagramie bo każdy tam wrzuca swoje prace.
@basia15: Widzę że obeznany jesteś w dziarach :3 Ja to świeżak w temacie to może mnie oświecisz XD
Ogólnie sporo się nasłuchałem opinii (zapewne wyjętych z dupy) że z kolorowymi dziarami jest lipa bo blakną i z czasem #!$%@? wyglądają. Prawda to?
Jeśli tak to wiesz może czy te wszystkie środki do "odnawiania" tatuaży co je reklamują zdają egzamin?
W reklamie babeczka ma rękaw kolorowy który lata świetności ewidentnie ma już
@Fistashio: Nie stosowałem nic na pielęgnacje tatuaży oprócz tych pierwszych tygodni po zrobieniu, fakt też, że moje są pod ubraniami więc słońce do nich nie dochodzi ale przy codziennym prysznicu nie zmieniam strony gąbki "żeby nie zszorować". To jak się trzymają to też kwestia jakości tuszu wykorzystanego przy pracy ale pewnie i pielęgnacja później ma znaczenie - nie potwierdzę i nie zaprzeczę bo nie stosuję. Trady mają to do siebie, że