Wpis z mikrobloga

@Fiszermen: Lakier bezbarwny tzw "klar" albo ogólnie jakiś bezbarwny spray. Pasta ładny daje efekt, ale nie utrzyma się długo i zacznie matowieć, lakier osiądzie na plastiku i nic nie będzie się działo. Miałem taki sam pomysł zrobić w swoim Volvo, ale zaczęły mi parować od środka i zbiera się woda więc będę chciał je dać do jakieś profesjonalnej firmy, która je rozklei zrobi jak nowe na cacy i sklei. Ale trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fiszermen: Tak jak Mirek wyżej napisał, najlepiej lakierem bezbarwnym. Wtedy efekt utrzyma się dłużej. Dobrze by było wyjac lampy, ale jak nie chce Ci się bawić to taśma gazeta i ogień. Jak coś źle lakier nałożysz to i jego możesz podpolerowac bez problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fiszermen: ale ogólnie efekt świetny Ci wyszedł. Widziałem często jeszcze jak ludzie bawili się w te śmieszne chromowane listewki i na grill przyklejali. Też całkiem ładnie to wyglądało
@Fiszermen: Co do rozklejania i robienia odbłysków to już jest wyższa szkoła jazdy, bo tam wszystko musi być idealnie inaczej światło będzie się #!$%@? rozpraszać, więc sam za to nie chcę się brać. No i jako iż obecnie mam średnio na to ochotę i czas aby się bawić z lampami, a i czasem coś #!$%@?ć, to wolę dać do jakiegoś speca co za 250 zł zrobi niestety jedną lampę, ale jest
@Fiszermen: U mnie to jedyne auto, które jest do wszystkiego xD Tzn do wyglądu, to dojazdu i do ciężkiej roboty bo nie raz zdarzało się ciągnąć naładowaną przyczepkę drewna xD Ale za jakiś czas zacznę jeździć 125 (motocyklem) do pracy, bo w zeszłym roku sobie kupiłem aby zacząć zabawę z motocyklami i już mnie korci aby kupić coś mocniejszego, ale nie ma prawka :/ trzeba czekać 2 lata