Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Znalazłem dość ciekawy artykuł, a zwłaszcza jeden jego fragment mi się spodobał

"It seems unfair that social norms place the responsibility for initiating sexual relations on men while also punishing them harshly if they overstep or make an unwanted advance.

But would you trade places if given the chance?

Constantly stay on guard? Be physically outmatched by your potential partners? Unable to leave a drink unattended at a bar? Sexualized from puberty to post-mortem?

If not, kindly shut the fuck up."

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #psychologia #rozowepaski #niebieskiepaski

  • 2
@Bomfastic: kiedyś rozmawiałam z bratem o tym czy wolałby się urodzić kobietą i odpowiedział, że nie, bo kobieta zawsze musi się mieć na baczności, uważać na siebie, nie wychodzić samą po zmroku etc, bo praktycznie każdy facet, z racji przewagi siły fizycznej, mógłby ją zgwałcić i zabić gołymi rękami jeśli akurat miałby taką chęć. Do tego dodał, że wielu facetów zwyczajnie nie szanuje kobiet i traktuje je jak kawał mięcha do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patrycja89: ta, mnie zawsze bawią te teksty, że o hurr durr typiara szczuje dupą bo się skąpo ubrała i trzeba ją zaorać. Japrdl też często chamsko obcinam fajne laski, ale komentarze zostawiam w swojej głowie (zarówno werbalne jak i niewerbalne)