•  

#blackpill #przegryw #p0lka #cuckold

Mirki ale inba
    Rok temu poznałem jedna laske na tinder. Trochę się spotykaliśmy, jednak od początku wiadome było że to nie laska na staly związek. Stwierdzona przez lekarza dwubiegonowosc i borderline wyjaśniały wszystko. Fakt że została już zgwalcona dwa razy w swoim krótkim życiu jakoś za bardzo nie zdziwił. Jak to z takimi laskami bywa, mieszanka emocji była większa niz przebieg typowej Julki. Od bycia największą dziwką do zachowywania się jak pokutująca zakonnica. Rzyganie od przepicia i przepalenia różnymi specyfikami, czy też rozpie#dalanie wszystkiego z powodu, jak to sama mówiła, braku samokontroli, to chleb powszedni. Po jakimś czasie odpuściłem, bo mając stałą pracę i jakieś swoje zajęcia, po prostu nie wyrabiałem przy niej. Jakiś czas temu po upływie ok. roku odezwała się do mnie z propozycją luźnego wyjścia na piwko. Dowiedziałem się wtedy że jest z jakimś gościem, kilka lat od niej starszym. Jak się okazało wielkim cuckiem XD Już po 2 tyg typek zaproponował jej wspólne mieszkanie, na co się nie zgodziła. W dniu naszego wyjścia na piwo, tuż przed spotkaniem zaczął robić jej inbe z kim idzie, o której wróci itp. Ona się na niego wkurzyła i powiedziała mu ze idzie się pie#dolic ze starym znajomym. Rozeszliśmy się ok 5 rano, a już kilka godzin później ziomek wyznał jej miłość. Dokładnie następnego dnia po tym jak powiedziała że idzie się pie#dolic z ziomkiem u którego tyle czasu spędzała rok wczesniej XD Najlepsze jest w tym wszystkim to że najprawdopodobniej laska jest w ciąży z tym typem (pokazywała mi zdjęcie testu ciążowego), dlatego też odnowiła kontakt ze mną i stara się za wszelką cenę ze mną przespać, żeby jeszcze mnie w to wplątać XD Mirki czy można jeszcze niżej upaść?

Gorące dyskusje ostatnie 12h