Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Jedna próbka 12zł. 20x12zł to 240zł. Oczywiscie istnieje mozliwosc ze Lulua czegos nie bedzie miala. No i mamy 1,2ml a nie 2ml, ale akurat probki bierze sie po to aby sprawdzic zapach, wiec to raczej nie mq znaczenia
  • Odpowiedz
@Quimeen: robisz trochę kurtyzanę z matematyki. Szczególnie, że tutaj masz eleganckie próbki od producenta a nie przelewane w Lulua, które wyparowują jak się ich nie używa.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Serio ktos ptrzy na to ze probki maja ladna naklejke lub sa w kolorowej karteczce? Za to warto doplacic 300zl? Probki kupujesz aby sprawdzic zapach. Jak komus cos sie spodoba to kupi flakon a nie bedzie trzymal 2ml probke w ladnym kartoniku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quimeen: zależy od podejścia - ja po to kupiłem od producenta żeby mieć ładne kartoniki razem z soczkami i nawet jeśli (a raczej kiedy ;) kupię flakon to kartonik dalej będzie zdobił półkę :]
  • Odpowiedz