Wpis z mikrobloga

@sortris: kurde, tylko co dokładnie :D
pracuję w fabryce, gdzie tworzymy je od zera. ja jakieś 90% czasu jestem na dziale dekoracji, więc zajmuję się głównie ich kolorem oraz sprawdzam, czy materiał nie jest uszkodzony. jak masz jakieś pytanka to śmiało :D
@polusiowa no rozumiem, że pracujesz w fabryce korków. W takim razie mam kilka pytań:
1) Polska?
2) korki do wina, whisky?
3) czy wiesz dla jakich firm produkujecie korki? Skoro je też dekorujecie to pewnie znasz konkretne destylarnie
4) jakie miasto?
5) jakieś ciekawe ciekawostki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sortris: okej, więc:
1) Szkocja
2) jako, że prawie ciągle zajmuję się dekoracją, to praktycznie cały czas są to korki do whisky, czasami trafia się zamówienie na Ciroca, więc czasem też wódeczka wjeżdża - jednak fabryka podzielona jest na dwa oddziały i nie do końca wiem, co robią w drugim, ale na pewno wiem, że robią takie tańsze typu Ballantines
3) jak wspomniałam Macallan, Ballantines, Ciroc, Windsor, Johnnie Walker, Royal Salute,
@polusiowa mega! Nie spodziewałbym się, że na wykopie znajduje się taka osoba ( ) jak dużą masz styczność z samą whisky na co dzień, zarówno w pracy jak i poza nią?
@sortris: a jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) w pracy w ogóle nie ma u nas alkoholu, jedynie puste butelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)- na co dzień nie pijam whisky w ogóle, kompletnie się na niej nie znam xd
@sortris: milusiego wieczoru i Tobie również wszystkiego najlepszego! ʕʔ
jestem tutaj od ponad 3 lat i jeszcze troszkę będę, więc w razie co wiesz, gdzie mnie szukać :) mogę powiedzieć, że bardzo, ale to bardzo polecam Szkocję zobaczyć, coś pięknego.
@thomekh: Cenowo nie mam pojęcia jak w w Polsce. W Tesco UK £36 także nie aż tak drogo. A Macallan z tego co czytałem uzywa lepszej jakości składników, i zawsze jakiś etap leżakowania jak nie całe jest w beczkach po Sherry. Sherry się coraz mniej produkuje i dlatego beczki drogie. Nie wiem na ile to wiarygodne ale gdzieś ktoś pisał na temat Macallana.