Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś pytał czy warto włączać to od razu mówię że nie. Dla ciekawskich argumenty poniżej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy da się zrobić większe gówno niż yt shore? Otóż tak ( ͡º ͜ʖ͡º) Na yt shore przynajmniej były znane twarze, pierwsze 2-3 dni coś się działo i nie było zamuły. Tutaj? Tutaj jest darcie mordy i q&a z jakimś przydupasem uznawane za dymy. Ten projekt nie ma prawa wypalić gdy faceci to grzeczne posłuszne baranki i nie ma żadnych konfliktów. Nie dorzucili Koksa który ma spine z Norasem? Przecież Amadeusz taki przyjaciel Dawida a jak widać wyszło jaki jest naprawdę. Na miejscu Koksa namówilbym ekipę yt shore żeby #!$%@? Amadeusza i w końcu zrobili porządne shore. Przecież o tym knypku po paru tygodniach ludzie zapomną, on sam jest nikim i nic nie potrafi zrobić, zresztą nawet projekt mu nie wyszedł ( ͡ ͜ʖ ͡). Szlaufy dla atencji i follow na ig, to uczestnicy powinni zapewnić rozrywkę a nie goście pokroju Kasjusza który nawet nie będzie mógł #!$%@?ąć sida bo od razu dostanie karę finansową od konfidenta, punto bez polaka i fame jest nikim i ten projekt to dobitnie pokazuje ( ) Najpiękniejszy widok to donejty, a raczej ich brak ( ʖ̯)

#danielmagical #youtubeshore #patostreamy #dawidkoks #mahonek #amadeuszferrari #famemma #obserwowani
Pobierz adelek192 - Jakby ktoś pytał czy warto włączać to od razu mówię że nie. Dla ciekawski...
źródło: comment_1592932558MPpUqnSJ6Qh04OsXGYyTBK.jpg
  • 20
@xxTymczasoweKontoxx: Nie jestem jakimś super wymagającym widzemi bardzo rzadko oglądam yt, fame mma oglądam bardziej patrząc na te postacie sentymentalnie, ale po famemma 6 przez tydzień śledziłem livy kasjusza. A tu nie jestem w stanie znaleźć jednego fajnego akcentu, na ytshore Amadeusz przynajmniej śmiesznie się flexował i był alvaro. Tam ten projekt był średni i oglądałem tylko ze względu na ferariego właśnie, choć jego solo lajwów nie oglądam, bo przygłup i
@Mickey_Rourke_47: ja nie śledzę tych postaci, ale po kilku minutach wiem, że ta laska Maluba (ta która ma cycki większe od głowy) jest w uj irytująca i pusta jak dzban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie wszystkie te laski potrafią tylko reklamować swoje instagramy i żebrać o obserwacje.
Widocznie w tych czasach ludzie lubią mieć takich idoli.
Co do reszty masz rację. Farmazon ferrari te projekty zaczął