Wpis z mikrobloga

Człowiek kiedyś wchodził na te polskie strony o grach jak Polygamia, bo fajnie było. Hildebrandt, Kutera, Kamiński - super ekipa robiąca stronkę o grach ze sporą wiedzą i fajnym flow w pisaniu. Teraz Polygamię wykupiło WP.PL i o Panie. Normalnie teraz to tylko #wchodzenapolygamiedlabeki, bo zero researchu, amatorszczyzną śmierdzi na kilometr, a większość redakcji to chyba nastolatki 16-18 lat. Zwłaszcza "redaktor" Witoszka ma ogromne problemy ze zrobieniem prostego researchu - ostatnio pisał o Baldur's Gate 3 to pierdzielił bzdury, że chyba przewijał sobie fragmenty godzinnego pokazu. Dziś? popełnia gafy w krótkich newsach, bo chyba obejrzenie 1-minutowego zwiastuna go przewyższają (patrz screen, 3 nowe postacie? pakiet? Raczej 3 skiny i to w ramach battle passa XD). Oj "redaktorze" Witoszka, słabo, na samym podlizywaniu się starszym kolegom kariery nie zrobisz. Dziś też przewijam sobie stronę i widzę rak - news o tym, że w fabryce w Chinach ktoś zrobił zdjęcie PS5, no #!$%@? wcale nie pokazywali PS5 na prezentacji ostatnio, wielki news bo ktoś je sfotografował i wygląda kurde tak samo jak na prezentacji XD
Polygamia do tego poszła w typowe gówno pisarskie SEO, więc wpisy "czemu warto kupić ps5? czy będzie wsteczna kompatybilność" i cały tekst w stylu "nie wiadomo, jak będzie to fajnie, jak nie to nie będzie" XD Albo ankieta czy polacy kupią PS5 i "redaktor" Krawczyński, który zrobił taką ankietę wśród babć i dziadków chyba, bo 80% powiedziało, że nie wie o co kaman XDD #gaming #gry #polygamia #ps5
e.....a - Człowiek kiedyś wchodził na te polskie strony o grach jak Polygamia, bo faj...

źródło: comment_1592976946pxzITbvCVZbDwRD1eUFBQH.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elementalista: ja najbardziej tęsknię chyba za Polygadką. Świetnie się tego słuchało. Chłopaki mogliby jeszcze się kiedyś zebrać i pogadać - nawet nie muszą o grach. :-) Ja wiem, że jest #forumogadka, ale mimo, że dobra, to jednak nie to samo. :-)