Wpis z mikrobloga

@peetee: Świetny spot, to co mi się najbardziej podoba w przekazie Hołowni to jest to, że on chce rzeczywiście łączyć. Spoty Trzaskowskiego i Dudy? Obrzucają siebie nawazajem, Duda długopis, Trzaskowski nie kłam, i szczerze rzygam juz tym. Wydaje mi się, że właśnie w tych wyborach poglądy nie powinny odgrywać aż takiego znaczenia, a bardziej zakońćzenie wojny polsko-polskiej, jakaś próba mediacji i kompromisu.
o kurła, dopiero zauważyłem że on ma zeza :O


@Dawisek: jego zez to jest rzecz o którą mam zamiar go jutro zapytać w AMA xD, bo ten zez się pojawia raz na 20 filmów. W pozostałej części normalnie patrzy w kamerę.

Podejrzewam zespół leniwego oka + bardzo duże zmęczenie. Moja kobieta ma podobnie (w mniejszym stopniu).
peetee - > o kurła, dopiero zauważyłem że on ma zeza :O

@Dawisek: jego zez to jest...

źródło: comment_1592997001NlhrGCkvyRolvMuVwrHCxR.jpg

Pobierz
@RegularJohnny: @DizzyEgg: @Majk_: świetny spot ? Przecież ten spot pokazuje ,że niby większość podejmuje rozsądne i najlepsze decyzje a pojedyncze jednostki najgorsze. Demokracja to rządy większości czyli motłochu którymi się steruje propagandą, mediami i wszystkim. Demokracja jest tylko potrzebna politykom i cwaniakom którzy chcą się uwłaszczać.
@RegularJohnny: kto go finansuje? (Nie że się czepiam, po prostu mocno rozważam oddanie na niego głosu)

@wykopcjusz: spot pokazuje, że trzeba się liczyć z mniejszościami i uwzględniać ich zdanie mimo że nie stanowią większości. Jest to zupełnie odmienna wizja niż ta jaką mają na przykład wyborcy PiSu, którzy twierdzą, że skoro rząd ma większość, to może zrobić co chce z naszym krajem. Demokracja nie jest idealna, ale nikt nie wymyślił