Wpis z mikrobloga

@Vezz: No ja bym się spalił ze wstydu jakbym #!$%@?ł mecz i pisał takie toksyczne gówno.

Nie jestem przewrażliwiony i nie musiałem robić screena.

I nie stawiaj spacji przed znakiem zapytania bo oczy bolą.
@Elec: "toksyczne gowno" "spalil ze wstydu", jestes wrecz definicja przewrazliwionego community ligi, typ ewidentnie sie smial z samego siebie piszac ez a ty prujesz sie (na NORMALKU dodam). A do tego sie #!$%@?,ze postawilem spacje przed znakiem zapytania ? ? ? ?

Przypomina ? mi ? to ? ten ? obrazek ? gdzie ? ktos ? kto ? nie ? ma ? argumentow ? sie ? sra ? o ? interpunkcje
@Elec: przecież to jest normalna, logiczna reakcja. Jeśli przegrałeś linię ponieważ grałeś słabo i zrobiłeś dużo błędów a mimo to wygrałeś cały mecz to znaczy że faktycznie było łatwo. Co innego jeśli byłeś 15/2 i wygrałeś - widać wtedy że musiałeś włożyć dużo skupienia w grę
przecież to jest normalna, logiczna reakcja. Jeśli przegrałeś linię ponieważ grałeś słabo i zrobiłeś dużo błędów a mimo to wygrałeś cały mecz to znaczy że faktycznie było łatwo.


@Kutalongest: xD nie. To nie on wygrał tylko my na bocie. On to jedyne co zrobił to został #!$%@? na swojej własnej linii. Każdemu się zdarza, ale wypada w takim przypadku mieć jakieś resztki godności i siedzieć cicho/podziękować drużynie za ogarnięcie.

Pisanie przeciwnikowi,