Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po sraniu, a od razu po wyjściu gówna. twierdził, że inaczej mu śmierdzi i potem mi powtarzał: zobacz, ja jak sram to od razu spuszczam wodę, więc ty też tak rób! kiedyś usiadłem na kiblu i słyszę, że ojciec stoi gdzieś koło drzwi, no to wytarłem tyłek i stanąłem na czworaka na podłodze, a mamy bardzo szeroką szczelinę pod drzwiami, no i ja patrzę w tę szczelinę, a tam stary stoi na czworaka i też się patrzy i mnie pyta: ty co? pojebany jesteś? co ty tam robisz? ojciec cały czas pije jakieś zioła, żeby często srać, po 5 razy dziennie chodzi do kibla, a potem mówi, że go dupa piecze. I do tego pierdzi. taka chujoza, prawdziwa historia, nie trolluję. #truestory pokaż całość

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Picie ze mno kompot ʕ•ᴥ•ʔ
  Od dziś już nie #programista15k a #programista20k na fakturze więc do łapska wpadnie z 16k na czysto .
  Myślę, że jak na #lodz i .net (backend) to dobry wynik.
  I małe cool story.
  Dziś po południu prowadziłem rozmowę na stanowisko juniora. Koleś bystry,skromny zaraz po polibudzie , jego pierwsza praca (wcześniej staż) ale miał parę projektów hobbystycznych. W porównaniu do zalewu masy po bootcampach serio się wyróżniał.
  Mówi, że chciałby 4,5k do łapy i czy nie za dużo. Mówię, że spoko i się odezwiemy. Właśnie piszę mu offfer letter i wiecie co . Załatwiłem mu 5k netto (ʘ‿ʘ)
  Ja w jego wieku robiłem w pierwszej robocie za 1,5k mniej ale kurlaa kiedy to bylo .
  Także mirki nie bójcie się mówić więcej na rozmowach.
  #coolstory #chwalesie #naukaprogramowania
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • odpowiedzi (24)