Wpis z mikrobloga

Uwaga! Piekło zamarzło! Wolnościowcy głosują na narodowego socjalistę

Od wielu lat jestem zwolennikiem Korwina. Głosuję na niego w każdych wyborach. Rozwiązania gospodarki wolnorynkowej popieram całym sobą, dlatego nie wyobrażam sobie oddać głosu na narodowego socjalistę i etatystę Bosaka. Jestem zdumiony, że ideowi wolnościowcy zachęcają do głosowania na narodowca. Mam na myśli tu wyborców, bo co do działaczy Partii Korwin, to wiem, że robią dobrą minę do złej gry. Samego Korwina to wręcz szlag trafia, ale na razie gryzie się w język. Zobaczycie, że po wyborach powie co tak naprawdę myśli. Nie zdziwię się nawet jak w zgodzie ze swoim sumieniem zagłosuje na Żółtka.

Najbardziej bawi mnie jak ludzie mówią ,,Zaglosowałbym na Żółtka, ale Bosak ma większe szanse" A ja się pytam na co ma te szanse? Przecież Trzaskowski dostanie z 5 milionów głosów, a Bosak max milion. To jest przepaść, ale Ci ludzie łudzą sie, że nagle się zdarzy cud i kilka milionów osób w ostatniej chwili zmieni zdanie i zagłosuje na Bosaka zamiast Trzaskowskiego.
Poza tym w każdych wyborach głosowało sie na Korwina pomimo jego braku szans na zostanie Prezydentem.

Kolejna bzdura to argument, że dobry wynik Bosaka wzmocni całą Konfederację. Nie, dobry wynik Bosaka wzmocni pozycję Ruchu Narodowego i zdławi korwinistów. Nasi przeuroczy narodowcy w 2015 wjechali na plecach Kukiza do sejmu, a w 2019 zrobili to samo z Korwinem. Plankton który ma 1,5% poparcia wchodzi do parlamentu prowadzony za rączkę przez inne ugrupowania.

W zwiazku z tym, że nie popieram 13 emerytury, zasiłków socjalnych, darmowych leków dla kobiet w ciąży, zakazu marihuany, niehandlowych niedziel, państwowej telewizji, oraz nie przeszkadza mi hindus rozwożący jedzenie na rowerze, to nie zagłosuję na człowieka, który reprezentuje środowisko osób, ktore jak twierdzi prezes Korwin ,,mają jakiś gwóźdź wbity w mózg"

#korwin #bosak #konfederacja #polityka #wybory #wyboryprezydenckie2020 #neuropa #prawica #libertarianizm #kapitalizm #ruchnarodowy #polska
  • 17
@KontrproduktywnyAnalityk: Żeby nie było, ja obecna Konfederację hejcę, szczególnie szurów w jej szeregach, choć Krula jak i KNP w przeszłości głosowałem. Teraz bliżej mi programowo chociażby do .Nowoczesnej, która skończyła jak skończyła. W Konfederacji musiałyby zajść duże zmiany, szczególnie w jej szeregach bym z czystym sumieniem mógł oddać na nich głos, bo Polska potrzebuje wolnościowej partii pozbawionej ewangelistów, żeby mieć wpływ na pracę rządu.
@KontrproduktywnyAnalityk: skad masz info ze to mentzen robil piatke bosaka? mentzen mial juz swoja piatke i wyszlo troche za bardzo kontrowersyjnie. mentzen chwalil tez ekonomistow narodowcow w okresie miedzy wojennym za wolnosciowe poglady gospodarcze wiec te idiotyczne poglady sa chyba jedynie w twojej glowce
Od wielu lat jestem zwolennikiem Korwina. Głosuję na niego w każdych wyborach. Rozwiązania gospodarki wolnorynkowej popieram całym sobą, dlatego nie wyobrażam sobie oddać głosu na narodowego socjalistę i etatystę Bosaka.


@KontrproduktywnyAnalityk: Ciekawe, dawno już nie widziałem takiego wpisu. Było ich za to bardzo wiele przed wyborami parlamentarnymi w zeszłym roku, jedne niby od korwinowców brzydzących się "zamordystami" Braunem i Bosakiem, a inne niby od narodowców brzydzących się "oszołomem, kosmopolitą i XIX-wiecznym