Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy da się przywrócić tekst ze schowka w #android?
Zrobiłem straszną głupotę. Napisałem baaaardzo długi test w chromie w polu tekstowym. Skopiowałem go do schowka, a potem wygasiłem telefon i schowałem do kieszeni. W między czasie nadpisałem schowek czymś innym, a zyebany chrome po otwarciu automatycznie odświeżył mi stronę. W konsekwencji straciłem teksty, który pisałem prawię godzinę.
Pytanie czy da się jakoś odzyskać nadpisany teksty ze schowka?

#android
  • 5
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie fatalnie, nie przychodzi mi nic do głowy jakby to odratować...
Na przyszłość pisz takie coś w mailu, zawsze się zachowa wersja robocza, nawet jeśli nie pisałeś przez aplikację dedykowaną tylko w karcie przeglądarki, to i tak powinno zostać ,podobnie zachowuje mi się Signal i Textra, ale nie wiem jak przy ilościach tekstu które Ty tam miałeś... Najsensowniej będzie email.
Inne rozwiązanie ale bez klepania jakie mi przychodzi na myśl to dyktafon
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie kiedyś chyba na niebezpieczniku albo sekuraku (już nie pamiętam) czytałem że pejsbuk potrafi wpisany w pole tekstowe tekst - ale nie wysłany !! - i tak przesłać na serwery pejsbukowe pomimo że autor np decyduje się porzucić wiadomość i kasuje w tył cały tekst , no ale średnio mi się widzi jak piszesz maila czy jakiś komentarz/wiadomość do modów pejsa w stylu "przyślijcie mi tekst bo mi się skasował" - domniemam