Wpis z mikrobloga

a ja ostatnio mijałam plakat Trzaskowskiego zawieszony na ruderze, a trochę dalej plakat Dudy zawieszony na nomrlanym płocie. To ma o czymś świadczyć w końcu czy nie?


@zxcnnwnw: świadczy to o tym, że kłamiesz. Pic or it didn't happen.
@siepan oj jak bardzo potwierdzam. Jadę przez wioski do pracy, po drodze mijam 5-6 domów z wywieszonymi plakatami z Adrianem - wszystkie domy są mocno zmęczone, ze wskazaniem na kawał rudery w co najmniej dwóch przypadkach. Jeden z nich w okresie zimowym truje śmieciami z kominami tak, że po pewnym czasie obieg zamknięty w aucie to z przyzwyczajenia włączałem na sam widok okolicy.
I mimo, że tagujesz jako heheszki, jak dla mnie
a ja ostatnio mijałam plakat Trzaskowskiego zawieszony na ruderze, a trochę dalej plakat Dudy zawieszony na nomrlanym płocie. To ma o czymś świadczyć w końcu czy nie?


@zxcnnwnw: potwierdzam byłem tą ruderą
@stonka_ziemniaczana: zwykłych? Prymitywnego, niewykształconego, religijnego (na pokaz) plebsu. A w Polsce wszyscy majętni ludzie to nowobogaccy, nie ma wielopokoleniowych fortun jak na zachodzie z powodu PRL-u. Zamożni wychodzili z komuny tylko pzpr-owscy działacze... i Kaczyńscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)