Wpis z mikrobloga

Co za idiotyzm. Dołączyłem sobie do grupy Front-end: pierwsza praca w HTML5, CSS3 i JavaScript, bo miałem jakoś ochotę pomóc początkującym. Zauważyłem, że jeden koleś wrzucił swoje portfolio, gdzie było dużo rzeczy do poprawek i raczej nikt by go nie przyjął patrząc na nie, więc mu wypunktowałem co musi poprawić(pic rel.) I co? Komentarz usunięty, bo "nie oceniamy", no super xD. To po cholerę w ogóle zakładać grupę mającą pomóc początkującym? Jeszcze dostałem bana na komentowanie (°°

#naukaprogramowania #webdev #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_1593169675ybDrpS5cop7M5DfmzSxPF3.jpg
  • 10
To po cholerę w ogóle zakładać grupę mającą pomóc początkującym?


@Marekexp:
Bo to chodzi o to, żeby ludzie po bootcampach się nawzajem bryndzlowali do tego co zrobili i narzekali jak mało ofert dla juniorów jest na rynku xd

No i oczywiście żeby następne bootcampy miały gdzie szukać chętnych, na TO JEDYNE SZKOLENIE KTÓRE DA CI NA BANK PRACĘ.
@Marekexp: Wiadomo, ale adminom nie chce się tego moderować jak pojawia się po kilkadziesiąt komentarzy pod postem i wyłączają ogólnie ¯\_(ツ)_/¯ Jak chcesz pomóc początkującym to nie ta grupa. Poszukaj może coś na: HTML, CSS i JS: pierwsze kroki
@py-jter: Szczerze mówiąc to nie czytałem regulaminu, bo nie chciałem dodawać nowych postów, a jedynie komentować czyjeś. Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś może zabronić komuś dawać innym rady. Szczególnie na takiej grupie :)