Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski są jakieś dziwne xD wczoraj wyszliśmy z ziomkiem nad Wisłę (Warszawa), gdzie poznaliśmy dwie laski. Jedna całkiem mi się spodobała i całkiem dobrze mi się z nią gadało. Później zaczęliśmy się migdalić, jakieś przytulanko itp. Czas szybko zleciał, kolega pojechał z tamtą drugą dziewczyną ok. 1 w nocy, a my zostaliśmy i kontynuowaliśmy. Poszliśmy później się przejść na drugą stronę Wisły, posiedzieliśmy na plaży i potrwało to tak do 4 nad ranem. Musiałem się zwijać, bo rano do pracy, ona też już była zmęczona, więc dała mi fejsbuka. Dodałem ją, ona pojechała i ja zamówiłem bolta. W międzyczasie jej napisałem na messengerze, pomimo że jeszcze mnie nie odpowiedziała na zaproszenie na fb. Pracowałem, skończyłem pracę i stwierdziłem, że do niej napiszę. Nawet mnie nie dodała na fb i nie odpisuje xD Nie wiem, co kieruje laskami, które jednego dnia się z tobą migdalą, całują przytulają, a drugiego olewają xD jakie to typowe

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef61bad0db94d7506cde769
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 30
OP: @Emerkaes: też mam tak samo xD w klubach biorę numery albo fejsbuki i nie piszę, bo następnego dnia jestem warzywem. Ale ona mi się spodobała i bardzo miło mi się spędzało z nią czas, więc postanowiłem napisać. Karma wróciła i teraz jest mi smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @InterferonAlfa_STG: xDDD w pełni Cię rozumiem, na niektórych imprezach brałem po kilka kontaktów, a i tak do żadnej nie napisałem następnego dnia. Na kacu nie chce mi się myśleć, co dopiero rozmawiać

@LeVentLeCri: @girlsjustwannahavefun: @Emerkaes: @arkadi2020: @Bad_Sector: @chlodny__klecha: @InterferonAlfa_STG: update: odpisała (:

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania hmmm... no ciekawe co to może być... hm... zastanówmy się! Może chodzi o fakt, że lochom po alko puszczają hamulce jeszcze bardziej niż chlopom? XD Na wykopie tacy z was wszyscy podrywacze i ruchacze, a nie ogarniacie podstawowych faktów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)