Wpis z mikrobloga

Widać że w #ama Krzysztof Bosak odpowiadał najdłużej. I że odpowiedzi zajmowały mu więcej czasu, a nie że pisał na odwal się jak Tanajno.

Widać też że Hołownia i Kosiniak-Kamysz odpowiedzieli tylko na kilka pytań, bardzo mało czasu poświęcili na wykopków, po czym uciekli. Trafili na trudne pytania, stchórzyli - albo może z braku szacunku do wykopków?

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #prezydenckieama2020 #bosak #konfederacja

Link do źródła wykresu: https://www.wykop.pl/wpis/50327167/wykopowicze-w-ciagu-ostatniego-tygodnia-mogliscie-/
Pobierz
źródło: comment_1593191770rf5A7MYRhtRA234xKgnSNc.jpg
  • 14
@Elements: Zgodziłbym się z Tobą, gdybym nie zobaczył tego:
AMA z Bosakiem: 596.6 tys. wyświetleń.

Hołownia i Kamysz chyba się łudzili że to będzie wyglądać inaczej. Możliwe że po zderzeniu się z gradem niewygodnych pytań postanowili uciec.
Zgodziłbym się z Tobą, gdybym nie zobaczył tego:

AMA z Bosakiem: 596.6 tys. wyświetleń.


@MattJedi: Ja bardziej pije do tego, że zrobili ama, jest już po ama i następnych wpisów można się spodziewać za 5 lat albo wcale. Jak u Pana Tanajno.
Hołownia i Kamysz chyba się łudzili że to będzie wyglądać inaczej. Możliwe że po zderzeniu się z gradem niewygodnych pytań postanowili uciec.


@MattJedi: Niemniej Bosak nie odpowiadał na trudne pytania, a odwracał kota ogonem. Żółtek już sobie lepiej poradził.
@Renifer60: Nie wiem. Np. pytanie o usunięcie ciąży przez córkę sąsiada gdy ojcem dziecka był jej ojciec, to było pytanie-zarzutka zadane przez trolla i dobrze że to wytknął. Ktoś musiał mu powiedzieć czym jest neuropa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MattJedi masz rację, dla pewności usunę komentarz, nie chodzi mi o agitacje kogokolwiek a o to, że jakiekolwiek wyborcze ama na wykopie nie ma absolutnie żadnego sensu ;)