Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisałem o imprezach w weekend, otóż. No teraz mam te imprezy najwyraźniej co tydzień bo właśnie się władowało 5 typa i już drą ryja, już wódeczka, popitka kupione, jebnięcie drzwiami było. Tak mnie #!$%@? że od razu do nich wylazłem, i powiedziałem że ma być spokój. Reakcja? Śmiech. I krzyk zaraz po zamknięciu drzwi. Dzisiaj będzie policja wzywana nie raz, nie dwa. Wyłączyłbym prąd, ale na fali #!$%@? do nich wyszedłem ich #!$%@?ć, więc teraz nawet tak tęgie mózgi co planują imprezy w airbnb w trakcie pandemii skojarzą że to ja im wyłączyłem.

Skąd się takie #!$%@? biorą to ja nie wiem. Nie mam nerwów do tego, po prostu nie mam.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 10
Wyłączyłbym prąd, ale na fali #!$%@? do nich wyszedłem ich #!$%@?ć, więc teraz nawet tak tęgie mózgi co planują imprezy w airbnb w trakcie pandemii skojarzą że to ja im wyłączyłem.


@Jasak: zawsze działaj z partyzanta, bo odkrywając się nic nie zyskujesz. To p0lacy czy zagranica się zjechała?
Wyłączyłbym prąd, ale na fali #!$%@? do nich wyszedłem ich #!$%@?ć, więc teraz nawet tak tęgie mózgi co planują imprezy w airbnb w trakcie pandemii skojarzą że to ja im wyłączyłem.


@Jasak: I w sumie co z tego że skojarzą? Ja kiedyś wyłączyłem raz, skleili się gdzie są bezpieczniki, to drugim razem założyłem tam kłódkę za 5zł. Udana inwestycja, piłowali dopiero rano xD