Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wygląda sytuacja z wynajem auta z oc sprawcy? Wypełniłem wniosek o kolizji w axa i na końcu była informacja, że pokrywają do 99 zł / doba za wynajem auta zastępczego w segmencie D. Tylko, że jak oglądam cenniki z wypożyczalni to segment D bez limitu km to jakieś 300-350 zł / doba. Czy ubezpieczyciel może sobie wymyślić taką kwotę?
#kolizja #ubezpieczenieoc #motoryzacja
  • 7
@print_r: Zadzwoń do nich i niech oni Ci zorganizują auto zastępcze i podstawią to nie będzie problemu. Mają taki obowiązek. A jak miałeś szkodę z OC sprawcy to odezwij się na priv. Zajmuję się takimi sprawami i pomagam uzyskać większe kwoty.
@print_r: Jak wyzej. Dzwonisz do nich i prosisz o auto zastępcze. Dopiero jesli ie bede mieli co podstawić lub zaniża ci standard auta tj zwykle zamiast premium lub golf zamiast passata, to wtedy wynajmij na własna rękę i zadaj zwrotu kasy
@FredzIo: @cwlmod: ok dzięki. W takim razie w pierwszej kolejności zadzwonię do nich. Ale dopiero w poniedziałek pracują, wiec dziś bez auta muszę się obyć. Jest jakiś przepis że muszą mi dać przynajmniej mój segment auta? Będą mi wciskać yarisa?