Wpis z mikrobloga

Jakiś dobry komis samochodowy w #lodz czy tam w okolicach? Taki gdzie nie oszukują jakoś wybitnie.
Musze jakieś autko kupić tak do 20-25k i na OLX jak patrze to głównie w sumie komisy xD
#motoryzacja
  • 21
@epll Mimo wszystko polecam omijać komisy. Próbowałem się przekonać jak ostatnie auto dla różowej kupowałem. Boże jakie ściemy, gnioty i wraki podpicowane do sprzedaży oglądałem. Skończyło się, że kupiłem od pierwszego właściciela w Polsce i przynajmniej historia się zgadza. Odradzam komisy
@Dzieban: Jeździ, hamuje i jest relatywnie tanie w naprawach. Dodatkowo powiedzmy większe auto niż jakieś typowo miejskie. No i najchętniej, żeby jakoś na autostradzie elegancko jechało. No i dodatkowo automat ale to tylko przy okazji, nie jest to wymagane.
@epll Może spróbować nie komisy a przysalonowe place z samochodami zostawionymi w rozliczeniu. Wydaje się że to odrobinę pewniejsze źródło. Chociaż pewnie tam jest mały wybór takich za 20-25k
@Dzieban Miałem S70 (Teraz mam nowsze v70) i zgadzam się z przedmówca. Swoje sprzedałem przy przebiegu ponad 500k. Blacha była zdrowa, a wszystkie graty do niego śmiesznie tanie.
@epll mam kolege w Zgierzu, który sprowadza samochody pewne ze Szwecji. Ostatnio kupilem u niego Clio dla koleżanki, było cale w oryginale ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak chcesz to dam Ci namiar na priv.
@lemansblue: No właśnie nie chodzi mi o coś wielkiego tylko coś większego niż np. Up czy Yaris. Te auta krajowe mają ciekawe oferty ale teraz nic nie widzę co by mnie zainteresowało :D