Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jest mi po prostu przykro. Po prostu nie umiem w to uwierzyć, że ponownie dokonano wyboru człowieka, który otwarcie dzieli społeczeństwo na lepsze i gorsze i przyzwala na to m.in. za pomocą telewizji publicznej. Nie jestem zły na wyborców, jestem wściekły na to, że PiS był gotów zbudzić najbardziej negatywne emocje w ludziach "prymitywnymi" technikami manipulacji i to się udało.
    #wybory

odpowiedzi (31)

Najbardziej to mi szkoda pokolenia 2000+, które całe swoje życie dorasta raczej w proeuropejskiej narracji. Wciska się im, że jesteśmy częścią cywilizowanego świata, przez tiktoka, Twittera i IG oglądają nonstop jak wygląda życie na zachodzie. Nagle przychodzi stare pokolenie soviet boomerów i beng, urządzają im mini komunę 2.0 z Maryjką na czele xD.

A później zdziwko, że depresja i samobójstwa u ludzi młodych pikują do wartości krajów trzeciego świata xD.

#wybory
    pokaż całość

odpowiedzi (140)

No to teraz tylko czekać jak UE zawiesi wypłatę środków, mam nadzieję że nastąpi to jak najszybciej, bo powinno tak być już od dawna. Zobaczymy jakim głosem będą wtedy śpiewać karakan i jego wyborcy.
    #wybory
    #bekazpisu
    #bekazdudy

odpowiedzi (27)