Wpis z mikrobloga

#wybory #konfederacja #bekazpisu
Mój brat już poszedł na wybory zagłosował sobie na Bosaka ja jeszcze nie poszedłem, ale oddaje głos na kogoś innego (nie Duda) i nagle babcia mnie atakuje (oczywiście wyborca PISu), że na bosaka pójdę głosować, że to nie ma sensu bo i tak nie ma szans i głos będzie zmarnowany. Ja trochę #!$%@?, ale ze spokojem odpowiadam, że każdy głosuje według własnego sumienie i nic ci do tego, a ona że przypomni mi jak będzie Trzaskowski. Uuu widzę, że pali się pod nogami... Ale straszne być atakowanym przez to, że się głosuje na coś innego niż PIS. Fajni ci wyborcy PIS tacy nie miłosierni, a ponoć zagorzali katolicy.
  • 9
Wyborcy PO/KO Czaskowskiego sa #!$%@? tacy sami, ten sam sort, to samo #!$%@? o zmarnowanym glosie, glosujesz na kogos innego to jakbys glosowal na pis.. ilez sie tego nasluchalem w ostatnich latach.


@waldo: Ale w kwestii tego jaka jest ordynacja wyborcza do Sejmu to akurat jest to dosyć prawda. Jakby była proporcjonalna a nie d'Hondta i bez dolnego progu to wtedy faktycznie głosy na mniejsze partie nie wzmacniałyby partii na prowadzeniu.
@sezamek123: "uuu, widzę że pali się pod nogami"
Powiedz.mi jak wysokim funkcjonariuszem w PiS jest Twoja babcia?
Badź jakie.przecieki z firm badawczych Twoja babcia uzyskuje?
Bo oskarżanie własnej babci po prostu nie przystoi.
@koromyslo: o czym ty mowisz czlowieku? Stwierdzenie pali sie pod nogami mialo sie odnosic do tego ze ona juz dopusicila do siebie mysl ze Trzaskowski moze zostac prezydentem, ale jestes za glupi zeby cokolwiek wywniskowac z tekstu. I jeszcze jedno, o jakich oskarzeniach ty #!$%@?? Gdzie wywnioskowales takie rzeczy?