Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara: Akurat ja przy takiej pogodzie mam większą motywację żeby wychodzić na rower, chociaż faktycznie bieganie przy takiej pogodzie może nie być aż tak atrakcyjne () Co do słońca na monitorze, to już faktycznie trochę upierdliwa sprawa. Moje rolety swoje najlepsze lata mają za sobą, więc ostatnio zamówiłem nowe, które mają zadeklarowane że blokują 100% światła. Co prawda aż tak naiwny nie jestem żeby w
@Hajak: Mimo to staram się biegać ale przez taką pogodę po powrocie przyznam że wyglądam jakbym zaraz miał odwiedzić isekai ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja przez większość czasu mam raczej nocne zmiany, więc sypiam w dzień i mam rolety pokryte z jednej strony taką jakby folią aluminiową przez co niby przedostaje się jak najmniej światła, żeby zapewnić sobie przynajmniej namiastkę ciemności do snu. Ale przez to, że
@SandalzJezusa: to jest prawie znakomity pomysł, tylko jeszcze te 6 miesięcy lata wywalić i będzie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hajak: ja tam wolę jak pada śnieg i jest tak od 0 do -10, ale to u mnie chyba jest rodzinne bo większość woli taką pogodę niż powyżej 30st gdzie nic nie możesz zrobić bo za ciepło ( ͡° ʖ̯ ͡°)