Wpis z mikrobloga

Mirki, poleccie mi proszę tylne światło do roweru. Czerwone, ledowe, migające, na baterie, bez bajerów, które wytrzyma dłużej niż 1 sezon
()

Kiedyś miałem lampkę zdaje się Authora, była niezniszczalna i wytrzymała prawie 20 lat, przekazywana z ojca na syna. Potem były jakieś chińczyli, co roku droższe i drożesz ale to jeden szajs, wszystkie psują się. Wchodzę na allegro, ale tam same dziwolągi, nieznane marki, i w 90% usb. Nie jestem onanistą sprzetowym, nie potrzebuję światła wypalającego oczy kierowcom, świecącego na 2km z czujnikiem zmierzchu i deszczu o zakresie 330*, z bluetooth i gps. Zwykłe takie małę, czerwone... Mogę dać nawet i dwie stówy za to (w sumie i tak wyjdzie taniej niż te wszystkie chińczyki razem wzięte).

Proszę...

#rower
  • 9
@sargento: mactronic? miałem i wiadomo :) ale... patrze na allegro i tych wątłych modeli, które zakupiłem ze 4 lata temu już nie ma w ich ofercie. Czyzby stawiali na jakość?
@sargento sprostuję, zeby nie bylo - tego modelu, który polecasz nie miałem, miałem inne przednie i tylne, obydwa padly, ale teraz nie maja ich w swojej ofercie, mozna więc przypuszczać, ze stawiają na jakosc i buble wycofują
@geszue: topeak lite aero... Ale lampa jest mocowana na gumkę (jak to ostatnio modne) i jak gumka peknie to można ją zgubić. Mi pękła na chacie ale to się stało chyba po dwóch latach więc sezon winno wytrzymać :>
@dirtydenier: bo baterie moge zmienic przez co swaitelko dziala sprawnie kilka sezonow zanim sie po prostu rozpadnie ze starosci. A z akumularotem to wydaje mi sie, ze to "jednorazowka", a przynajmniej szybko staje sie bezuzyteczne z powodu akumulatora. Zimą nieużywany i nienaładowany akumulator marnieje, no i... bateryjnego nie musze ladowac, caly sezon na jednym pakiecie wytrzyma. Rozumiem, ze sprzet na USB to jakas alternatywa, ale nie rozumiem czemu wypiera on calkowicie