Wpis z mikrobloga

Ja bym postawił sprawę jasno - co PO jest w stanie dać Konfie, jak Bosak poprze Trzaskowskiego i będzie przekonywał swój elektorat, dlaczego Rafał > Długopis. Bo teraz domyślam się, że PeŁo będzie krzyczeć, że oni mają blisko gospodarczo do Konfy, a PiSlam będzie krzyczeć o światopoglądzie i konserwatyzmie.
Bo w tym momencie wygrana zależy głównie od elektoratu Bosaka, bo wiadomo że większość ludzi od Hołowni pójdzie na Rafała. A reszta to plankton
#wybory #polityka
Pobierz marv0oo - Ja bym postawił sprawę jasno - co PO jest w stanie dać Konfie, jak Bosak po...
źródło: comment_1593373548PjBrEiDlWgx6mEs1kng7hQ.jpg
  • 10
Bo teraz domyślam się, że PeŁo będzie krzyczeć, że oni mają blisko gospodarczo do Konfy, a PiSlam będzie krzyczeć o światopoglądzie i konserwatyzmie.


@marv0oo: To zalezy czy dla wyborcow Konfederacji liczy sie bardziej gospodarka czy swiatopoglad
@Haqim: ale ty wiesz, że wyborcy kofny nie są jednolici. Narodowcy, kuce, śmieszki które chciały wrzucić Ozjasza do sejmu, byli PiSowcy. To nie jest takie proste
@Haqim: a poza tym - czym się różni gospodarczo PO od PiSu? PO zaczęło się ścigać z PiSem w rozdawnictwie - darmowy internet, 1000 zł dla wieśniaków, utrzymanie 500+ i 13 emerytury. Więc gospodarczo też się mało różnią
@marv0oo: Ja tylko przypominam, że PO nie rządzi i nie może nic dawać. Jak będą jednak chcieli nam dowalić podatkami to weto może nie jest pewne ale przynajmniej jest możliwe w przeciwieństwie do długopisa, który by nerkę oddał jakby mu Kaczyński papier z tym podsunął.
Ja tylko przypominam, że PO nie rządzi i nie może nic dawać


@Herubin: jak Trzaskowski wygra, to jest duże prawdopodobieństwo na przedwczesne wybory i X kadencję.
A poza tym, chodzi o samo poparcie w głosowaniach
@marv0oo: Budka od samego początku dawno przed wyborami prezydenckimi pytany o jego siostrę głosującą na Konfederacje odpowiadał się z szacunkiem mówiąc że światopoglądowo to inne światy ale gospodarczo popiera dużą część postulatów Konfederacji. Jeżeli z kimkolwiek konfa miałaby kiedykolwiek współpracować to z nimi właśnie.